Domov » Žurnál+ » Autor: Karin Mikulášová

Žurnál+

PRVÝ APRÍL

Karin M. » Osobné Blogy / 2024-04-01 10:56:12 /  Pridaj komentár / 8 lajkov

Dva mesiace ubehli veľmi rýchlo. Už tento týždeň v utorok si idem po obrazy do KaféLampy. Ďalšia etapa uzatvorená. Budúci týždeň sa plánujme "tvorivo skryť" u kamošky v Bratislave a pokračovať v tvorení, tentoraz to bude o písaní. Okrem toho mám na tieto dni v pláne aj stretnutia s bratislavskými priateľmi. Teším sa na kávičkovanie.
Dnes a nie je to prvý apríl som dostala "darček". Z úplne iného projektu mi zvýšili potlačené látky. Vďaka kamoške Bee mám šálik. Obdivujem nadšenie pre šitie šmýkajúceho sa hodvábu. V Bratislave budem originálna:)

Projekt umiestňovania mojich obrazov na rôzne materiály pokračuje ďalej. Onedlho Vám predstavím etiketu k novému vínu z Vinárstvo Strenk.
Je čas na vysádzanie priesad. Je termín na odovzdanie obrazov do súťaže. A čo ešte?

Keď sa vrátim dokončím mega lúku kamiliek na želanie.

Uvidíme, čo prinesie tento krásny apríl. Nech je tvorivý a úspešný, plný smiechu....nielen ten prvý:) Nech máte úsmev na tvári celý mesiac.
KarinkaM
 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
KarinkaM
KarinkaM
24 predaných ks, 9 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Tvornie je radosť.
Tvorivé sebavyjadrovanie, maľovanie, tvorenie koláží. Práca s textilom a textilnými materiálmi. Vedenie kurzov a workshopov na tému sebapoznávanie a sebaobjavovania tvorením. Maľovanie obrazov - akryl.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »