Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Baldovičová

Žurnál+

Stretni nás na trhoch! :)

Zuzana B. » Pozvánky a Reportáže / 2024-04-26 20:50:47 /  Pridaj komentár / 11 lajkov

Tento rok sme sa rozhodli, že je načase vyraziť po Slovensku s výrobkami. Nahromadilo sa toho naozaj veľa a ja sa už veľmi teším, že sa budeme môcť predstaviť aj takto osobne. :)

A aby toho nebolo náhodou málo, tak v našom krááásnom bohémskom stánku, ktorý sme si premysleli do poslednej bodky, nájdete výrobky nielen z Atelier.Lesovik, ale takisto aj z mojich ostatných obchodov a to: Lesovik a Terra.Kotta ♥. Máte sa na čo tešiť! My sa už nevieme dočkať! :)

Stále píšem my, tak aby ste to chápali, tak by som predstavila aj moju polovičku Johny Luna, ktorý sa na tieto trhy chystá spolu so mnou a najmä, vyrobil mi jedinečné drevené stojany na šperky. :)

Odhodlali sme aj k tomu aj vďaka tomu, že sme sa už zúčastnili remeselného dňa Dobrá dzeka, ktorý sme pomáhali organizovať v Snine a táto trhová atmosféra nás úplne pohltila.

A kde nás zatiaľ budete môcť stretnúť? Najskôr to bude už o týždeň a to na jarmoku v Rimavskej Sobote, potom nasleduje jarmok v Strážskom a v júli to bude nádherná Kremnica. :) Máme tam ešte kopec voľných víkendov, preto budem rada, ak mi dáte nejaký typ, či už na trh, alebo nejaké dni mesta a pozrieme na to.:)

A ak nás náhodou spoznáte, tak dajte o sebe vedieť. :)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Atelier_Lesovik
Atelier_Lesovik
171 predaných ks, 99 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Moja tvorba odráža môj vnútorný svet a nájdete u mňa keramické šperky, maľované knihy a vyšívané veci, všetko s vintage nádychom a dušou.
Hrnčeky s mojimi ilustráciami nájdete v galérií: Lesovik

Informácie

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »