SAShESAShE

O nás

Čo je zač to SAShE.sk? /

SAShE.sk je najväčší slovenský internetový obchod na predaj rukodielnej a dizajnovej tvorby domácich autorov. Vzniklo v roku 2009. Od tej doby prešlo významným rastom a stalo sa hlavným miestom predaja tvorby tisícok šikovných ľudí a zároveň komunitou tvoriacich ľudí a synonymom rukodielnej tvorby na Slovensku.

SAShE je priestor, kde sa môžu realizovať šikovní ľudia bez obmedzenia vekom, regiónom, či životnou situáciou. Je miestom, kde majú značky šancu vyrásť.
SAShE je miestom, kde státisíce kupujúcich každý mesiac hľadajú na niečo originálne a pomáhajú tvorcom živiť sa tým, čo ich napĺňa.

SAShE zákazníkom aktuálne poskytuje možnosť naplniť si široké spektrum potrieb od oblečenia, cez kozmetiku, doplnky, nábytok, potraviny, až po materiál na tvorbu.

SAShE je tiež platformou pre vytvorenie si eshopu na vlastnej doméne, ako ďalší krok na ceste úspešného predajcu vlastnej tvorby.

SAShE je aj miestom pre vzdelávanie sa v oblasti predaja rukodielnej tvorby cez internet, naše skúsesnoti sme zhrnuli v dokumente nazvanom Tvorím na internete, ktorý je podrobným návodom pre začínajúce, ale aj etablované značky.

SAShE organizuje niekoľkokrát do roka akcie v Starej Tržnici na námestí SNP v Bratislave, ktoré dávajú priestor vyše stovke autorom odprezentovať svoju originálnu tvorbu naživo.

SAShE je autorom desiatok filmových dokumentov, ktoré prinášajú unikátny vhľad do osudov ľudí živiacich sa tvorbou na Slovensku

Aktuálne čísla, návštevnosť a tržby

Zaregistrovaných predajcov: 75 tisíc
Aktívnych predajcov: 11 tisíc (systém expirácií deaktivuje účty bez aktivity)
Výrobkov v ponuke: 1.1 milióna

Ročný obrat za rok 2020: 6.7milióna EUR
Počet objednávok za rok 2020: 233 tisíc

Návštev za mesiac November 2020: 1.98 milióna
Unikátnych návštevníkov November 2020: 700 tisíc

 

10 narodeniny SAShE dali vzniknúť dokumentu 10 rokov handmade, ktorý mapuje vznik tejto scény na Slovensku

Napísali o nás + podcasty

2021

2020

staršie

Iné

SAShE logo v krivkách: sashe_logo.svg, sashe_logo.pdf, sashe_logo.ai