Domov » Žurnál+ » Autor: Andrea Sevaldová

Žurnál+

Celosvetový deň oceánov

Andrea S. » Tvorba / 2019-06-10 17:00:01 /  Pridaj komentár / 11 lajkov

8. jún je celosvetový deň oceánov.

Milujeme oceány a preto vyrábame naše legíny a plavky z recyklovaných látok.

Ich výrobca úzko spolupracuje s organizáciou Healthy Seas, ktorá čistí oceány od plastového odpadu.

Z odpadu, ako sú rybárske siete sa vyrába vlákno ECONYL, z ktorého sa tkajú funkčné látky, na ktoré potláčame naše dizajny.

Poďme spoločne chrániť naše oceány!

Skúsme si aspoň v tento deň nekúpiť vodu v plaste a obmedziť používanie plastov celkovo. Všetci chceme na našich dovolenkách plávať v čistých riekach, jazerách, moriach a oceánoch.

Malá ukážka z našej letnej tvorby  ;) 

Pre AIDASTYLE je charakteristický textilný dizajn. Je to originálna grafika, ktorú vytvára či už počítačom alebo ilustráciou a tú celoplošne aplikuje na látku a vytvára si tak vlastný materiál. 

Materiály, ktoré používame na legíny, termo mikiny a termo oblečenie, majú certifikáty OEKO-TEX, OEKO-TEX standart 100, môj dodávateľ spĺňa najvyššie štandardy ekologickej výroby certifkátu Global Recycled Standard Certificate vydaného Control Union Certification v Holansku. 

Takisto spolupracuje od roku 2016 so spoločnosťami Healthy Seas and Aquafil SpA, ktoré vytvárajú inciátivu v združovaní Eco Friendly výrobcov, ktorí majú spoločnú misiu v čistení morí od plastového odpadu - vrátane rybárskych sietí.

Tieto materiály sú zo špičkových recyklovaných textílií vyrobených z priadze ECONYL® a 100%, regenerovanej nylonovej priadze získanej z priemyselného odpadu, ako sú vyradené rybárske siete, chĺpky z kobercov atď.

Samozrejme, snažím sa taktiež podporovať domácich výrobcov a materiály napríklad na body sú zo slovenských pradiarní. Potlač, ktorá je aplikovaná celoplošne na všetky materiály v mojej tvorbe, je čisto Slovenskou záležiťou. 

Mojím dlhoročným dodávateľom je tlačiareň - malá rodinná firma sídliaca kúsok od Bratislavy, kde vznikajú všetky krásne potlače v Aidastyle portfóliu.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
AIDASTYLE
AIDASTYLE
2413 predaných ks, 947 hodnotení

Šaty, legíny, plavky, jóga/fitnes/ pole dance oblečenie, termoprádlo s dizajnovou autorskou potlačou. V Aidastyle nájdeš viac ako 100 skvelých motívov, z ktorých si nebudeš vedieť vybrať :)

Oblečenie pre Vás vyrábam na objednávku a to zaberie od objednávky (grafika, potlač, strihanie, šitie a doručenie) cca 2-3 týždne prosím myslite na to pri darčekoch pod stromček. Posledné objednávky prijímam do 30.11.2022! Ak sa naplnia moje výrobne kapacity skôr, tento dátum upravim. Preto by ste nemali zaváhať. Informujte sa predom vnútornou poštou či vecička nieje náhodou aj skladom ;)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Retiazka jemná 0,5m - 1041754Retiazka jemná 0,5m by Advanc
 Páči sa 2 ľudom
0,35 €
 - "Čičmany tricolora" - Sporty plavky  - 10120872_"Čičmany tricolora" - Sporty plavky by AIDASTYLE
 1 komentárov
 Páči sa 59 ľudom
68 €
 - Cactus garden jednodielne plavky - 10804435_Cactus garden jednodielne plavky by AIDASTYLE
 Páči sa 51 ľudom
59 €
 - Knitted Woody woods dvojdielne plavky - 10805098_Knitted Woody woods dvojdielne plavky by AIDASTYLE
 Páči sa 21 ľudom
58 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »