P
AIDASTYLE

Šaty, legíny, plavky, jóga/fitnes/ pole dance oblečenie, termoprádlo s dizajnovou autorskou potlačou. V Aidastyle nájdeš viac ako 100 skvelých motívov, z ktorých si nebudeš vedieť vybrať :)

Z dôvodu výpadku dodávky TERMO MATERIÁLU, z ktorých vyrábame potlačené termo mikiny, termo oblečenie a termo legíny, sú tieto konkrétne produkty NEDOSTUPNÉ.
Ostatné výrobky ako legíny, šatky, termo čelenky atď. sú dostupné.
Ak máte záujem o konkrétnu velkosť informujte sa o skladovej dostupnosti vopred vnútornou poštou - niektoré kúsky sú ešte skladom. Dodanie termo materiálu uvádza dodavateľ až na február 2022.
Všetky pánske termo topy z tenšieho termo materiálu Slovenskej výroby sú naďalej dostupné :)

Vianočné objednávky s doručením do 24. decembra budem prijímať do 16. novembra, v závislosti od počtu objednaných vecičiek sa môže tento dátum skrátiť alebo predĺžiť. Budem o tom informovať v tomto upozornení.

Prosím zvýšte pozornosť pri výbere veľkosti. Pri každej vecičke je rozpísaná vekosť, ak ste si nie istý, kontaktujte ma cez vnútornú poštu.

Pri výmene veľkostí dodržujte prosím reklamačný poriadok.

!!!Zákazníci platiaci v Euro mene využívajte prosím LEN účet, ktorý mám vedený Tatra banke!!!.
Zákazníci z Čiech využívajte účet, ktorý mám vedený vo Fio banke, ktorý je v Českých korunách a neplatíte tak za prevod.