Domov » Žurnál+ » Autor: Andrea Sevaldová

Žurnál+

"Surferis": Ako vznikla nová kolekcia AIDASTYLE

Andrea S. » Tvorba / 2019-08-11 17:00:02 /  4 komentáre / 15 lajkov

V lete som si našla čas na dovolenku a týždeň som strávila u rodičov na dedine. 

Ako isto viete, tak tam trošku inak plynie čas ako v meste a zrazu je dostatok času sa povenovať dávno odloženému koníčku a to je maľovanie s acrylom.

Psychohygiena a nie moc náročný fyzický pohyb je to pravé pre "lazydays" akým bol tento strávený v 35 stupňoch. Máme malý bazénik vďakabohu, v ktorom som sa pokúšala schladiť medzi jednotlivými fázami maľovania, i keď teplota vody sa prudko približovala teplote vzduchu... takže to bolo skôr také hybernovanie v tejto tekutine. 

Plátna a farby som mala, kúpila som si fľaštičku pouringu (to je tá parádna vec, čo robí tie krásne "oka" na "maľbe"), obalila terasu igelitom, to je asi tá najdôležitejšia časť postupu, ak si nechcete vyplniť zvyšok dovolenky odstraňovaním zaschnutej acrylovej farby z dlažby a nepohnevať si Vašich stvoriteľov ;)

Ako vidíte na videu (ktoré si môžete pozrieť nižšie), pod plátno som použila zaváraninové poháre, aby mohla farba bezpečne stekať, skrátka dedina ťa naučí improvizácie ;)

Ono je to vždy krásne očakávanie a veľké prekvapenie, čo vznikne z namiešaných farieb v kelímkoch.

Našťastie vznikla z toho milá pozitívna potlač s letnými sviežimi farbami ako stvorená na letné športy. Ja tam vidím v tej maľbe surferku :) Vidíte ju aj Vy, ako dole napravo chytá vlnu? 

Ak nie si zrovna šedá myška, máš rada farby a si akčná žena, ktorá nesedí len tak v kúte, tak isto pohladí tvoju dušu táto séria oblečenia, ktorá je stvorená pre rôzne zábavky vo vode, ale aj na súši.

Materiál, z ktorého sú veci vyrobené, je z recyklovaných plastov ♻️ vylovených z oceánov, ako sú rybárske siete, pet fľaše a odpadovej produkcie z kobercov.

Top s dlhým rukávom vám môžem vyhotoviť z troch rôznych materiálov. Je dôležité, aby bolo oblečenie nielen pekné, ale aj funkčné! Do vody sa hodí lycra, ktorá má UV filter a ochráni pokožku bezpečne pred spálením, materiál je rýchloschnúci. Termo materiál zase zahreje v zime na lyžovačke alebo v jaskyni na turistike. Fitnes materiál treba zvoliť, ak si chodíte rady zabehať alebo ste vášnivou cyklistkou. 

Legíny sú takisto dostupné v lycre alebo v termo materiáli.

V tomto dizajne si môžete takisto zaobstarať dvojdielne plavky alebo krátky set vhodný aj na aktivity nielen vo vode. 

Leto veru ešte z ďaleka nekončí. Preto Vám všetkým prajem krásne letné dni a veľa zážitkov či už vo vode, na súší, v horách alebo na festivaloch...

Vaša Aida 

Komentáre

danabortlikova Perfektné!

2019-08-06 22:56:111x

AIDASTYLE Ďakujem, som rada, že sa Vám táto kolekcia páči ;)

2019-08-07 12:53:00

dominnhandmade Nádherná! :)

2019-08-11 19:40:031x

a_la_mimi nááádhernéé

2019-08-12 14:01:271x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
AIDASTYLE
AIDASTYLE
2414 predaných ks, 947 hodnotení

Šaty, legíny, plavky, jóga/fitnes/ pole dance oblečenie, termoprádlo s dizajnovou autorskou potlačou. V Aidastyle nájdeš viac ako 100 skvelých motívov, z ktorých si nebudeš vedieť vybrať :)

Oblečenie pre Vás vyrábam na objednávku a to zaberie od objednávky (grafika, potlač, strihanie, šitie a doručenie) cca 2-3 týždne prosím myslite na to pri darčekoch pod stromček. Posledné objednávky prijímam do 30.11.2022! Ak sa naplnia moje výrobne kapacity skôr, tento dátum upravim. Preto by ste nemali zaváhať. Informujte sa predom vnútornou poštou či vecička nieje náhodou aj skladom ;)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Surferis  top s UVB a UVA ochranou - 10952010_Surferis top s UVB a UVA ochranou by AIDASTYLE
 Páči sa 24 ľudom
58 €
 - Surferis dvojdielne plavky - 10952046_Surferis dvojdielne plavky by AIDASTYLE
 Páči sa 54 ľudom
55 €
 - Surferis - legíny  - 10952065_Surferis - legíny by AIDASTYLE
 Páči sa 57 ľudom
50 €
 - Surferis  - krátky set, šortky a top  - 10952096_Surferis - krátky set, šortky a top by AIDASTYLE
 Páči sa 30 ľudom
64 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »