Domov » Žurnál+ » Autor: Anna Poláková

Žurnál+

TOTO SOM JA - Dominika Mirgová

Anna P. » Nové výrobky / 2017-10-30 13:59:52 /  4 komentáre / 14 lajkov

Tento žurnál nie je aktívny, vidia ho len návštevníci ktorí majú na neho link!

Dobrý deň,

v tomto "mini žurnále" by som Vám rada predstavila čelenky, ktoré sme v ateliéri Čarbičková bijoux vyrobili špeciálne pre slovenskú speváčku Dominiku Mirgovú.

Videoklip "TOTO SOM JA" oslavuje 10 ročné výročie Dominikinho pôsobenia na slovenskej scéne a je milý rovnako ako ona sama.

Celý videoklip si môžete pozrieť tu: http://bit.ly/2yfhhPC.

Pre Dominiku sme vyrábali pletenú čelenku zo svetlohnedej eko - kože. Čelenka je ozdobená zelenkavým perím, prírodnými minerálmi, perličkami. Je veľkostne univerzálna, viaže sa, preto sa prispôsobí každej hlávke.

Druhá čelenka je rovnako plne tvarovateľná. Je výraznejšia a pôsobí kráľovsky. Čelenka je vyzdobená striebornými pyramídkami, retiazkou, príveskami , krajkou a základným stavebným prvkom je biele prírodne perie. Táto čelenka sa rovnako viaže a je príjemná na nosenie. 

Za fotografie ďakujeme bratislavskej fotografke Nine Skalíkovej, o vizáž sa postarala šikovnica Erika Grünwaldová, o vlásky Jirko Blatný. 

Myslím, že celkom slušný dream team! A my z celého srdca ĎAKUJEME!

 

Tešíme sa na ďalšie kreatívne projekty a prajeme Vám úspešný začiatok týždňa.

S priateľským pozdravom,


Bc. Anna Čurlejová
Čarbičková bijoux

Komentáre

LightAndAngels Máte preklep v jej mene - táto speváčka sa volá Dominika Mirgová a nie Dominika Mirglová (ako máte spomenuté tu

v žurnáli).

2017-10-30 22:54:53

Carbickova Dobrý deň, LightAndAngels ;) ďakujme Vám za milý komentár, text sme opravili. Pekný deň, s pozdravom, Anna Čurlejová

2017-10-31 11:35:59

MariKlimo krásne, gratulujem k takej pocte :)

2017-10-31 15:52:371x

Carbickova Ďakujeme! :) Tieto spolupráce do videoklipov mám najradšej.

2017-10-31 16:00:37

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
CZ
Carbickova
Carbickova
887 predaných ks, 271 hodnotení

Ahojte! Doba spracovania objednávky od Mája do Septembra 2019 môže byť aj 2 týždne. Objednajte si vaše letné doplnky v čas! Viac info v profile. :)

Ahojte!

Ďakujeme za váš záujem a návštevu našej predajnej galérie. Radi by sme sa s vami podelili o pár aktuálnych informácií. Predávame naše krásne výrobky aj na iných portáloch, do celého sveta z čoho máme veľkú radosť. Naše koruny a doplnky sú unikátne - každý kúsok vyrábame starostlivo ručne, preto sa chceme vopred ospravedlniť, pokiaľ nebude nejaký výrobok skladom. Doba spracovania objednávky od Mája do Septembra 2019 môže byť aj 2 týždne (10 prac. dní). Ak potrebujete váš balík skôr, alebo potrebujete balík odoslať expresne, prosím napíšte nám správu k objednávke a my urobíme všetko čo je v našich silách aby sme vám vyhoveli.

Pokiaľ máte záujem o zákazkovú výrobu odporúčame sa ozvať aspoň 3 týždne až mesiac pred požadovaným termínom doručenia výrobkov. Zákazková výroba v našom ateliéry je spoplatnená, výška poplatku sa odvíja od náročnosti a hodnoty vašej zákazky. Radi sa s vami prostredníctvom správ podelíme o všetky detaily a zákazkovú výrobu s vami budeme konzultovať.

Kúzelné balíčky odosielame a na vaše správy odpovedáme v pracovné dni.


Pôvodné meno niebieski.potwor

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Tyrkysová čelenka s perím - 8692253_Tyrkysová čelenka s perím by Carbickova
 3 komentárov
 Páči sa 35 ľudom
75,- €
 - Biela boho čelenka s príveskami - 8711534_Biela boho čelenka s príveskami by Carbickova
 Páči sa 22 ľudom
77,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »