SAShE - slovenský handmade design.
P
CZ

POŠTOVNÉ ZDARMA DO PONDELKA 24.7.2017! ;)
Poštovné zdarma sa nevzťahuje na expresné zásielky.

OZNAM!

Ahojte! Do pondelka 24.7.2017 som pracovne na COO. Ďalšie balíčky odosielame po tomto termíne. Od pondelka rovnako posielam ukážky zakázkových objednávok. ;)


VÝROBKY V PREDAJNEJ GALÉRII:

V mesiacoch od marca do septembra je doba vybavenia objednávky:

Výrobky z pravého pierka a kolekcia Glamour wedding: 3 až 14 prac. dní

Výrobky z umelých kvetin: 1 až 10 prac. dní

Výrobky z farbičiek: 14 prac. dní

Rozhodujúci je vždy dátum uhradenia objednávky!

V prípade, že potrebujete aby sme Vašu objednávku odoslali skor, napíšte nám túto informáciu do poznámky k objednávke. Radi Vám vyhovieme, ale potrebujeme o tom byť vopred informovaní.ZÁKAZKOVÁ VÝROBA:

Stále prijímame objednávky na zákazkovú výrobu, v takomto prípade nás kontaktujte správou, kde uvediete čo najpodrobnejší popis Vašej predstavy, možete pribaliť aj obrázky, čakacia doba u zakázkovej výroby je 5 prac. dní až 3 týždne. Záleží to na dátume, kedy potrebujete mať výrobky fyzicky doma, preto je potrebné tento dátum rovanko uviezť do správičky. Balíčky odosielame aj kurierom - expresne a máme s ním veľmi dobré skúsenosti, ale nenechávajte nič na náhodu! Kurierné poštovné býva drahšie a my Vám nemožeme garantovať, že Vám výrobky včas dorazia.KONTAKT:

V týchto letných mesiacoch pracuje celý ateliér na 120%, tešíme sa z každej Vašej objednávočky a spracovávame prijaté objednávky v poradí ako boli uhradené. Aby sme zrýchlili proces výroby a stihali odosielať viac objednávok, rozhodli sme sa, že na Vaše dotazy budeme odpovedať 3 dni v týždni (pondelok, streda, piatok), pokiaľ Vám bude Vaša objednávka súriť a budete nás potrebovať kontaktovať urgentne, použite prosím telefónne číslo uvedené v objednávke, rádi s Vami preberieme všetky Vaše dotazy a to:

pondelok až piatok 13.00 - 19.00.

Prosím pripravte si pred zahájením tefonátu Vaše číslo objednávky a dátum uhradenia objednávky.Ďakujeme, tešíme sa z Vašej návštevy aj nákupu!

Za celý náš úžasný tím Čarbičková design studio

(Vladimír, Kája, Ivka, Lucka, Andrejka),

Bc. Anna Čurlejová Poláková


Pôvodné meno niebieski.potwor