Domov » Fórum » Otázky a odpovede » Násobky vecí

Násobky vecí

Otázky a odpovede

 
JudaJakoba | 2014-07-29 07:59:031x

Včera som si náhodou všimla, že pri predaji dvoch kusov z jednej vecičky bol do celkového počtu predaných vecí zarátaný iba jeden kus. Kedže je počet predaných vecí jeden z parametrov, ktorý charakterizuje predajcu, tak ma vcelku zaujíma, či je systém naozaj takto nastavený.

HBMmaterial | 2014-07-29 08:55:43

áno, ako predajca materiálu to môžem potvrdiť :-) aj keby som predala naraz v jednej objednávke 100 kusov z jednej vecičky, zaráta sa to ako 1 kus.

ByMeCreative | 2014-07-29 09:01:50

Je to pravda a je to trochu blbé. My sme v top predajcoch kategórie textil vďaka tričkám Adler. Podľa systému sme ich predali 6ks, no v skutočnosti 18ks :(

JudaJakoba | 2014-07-29 13:19:22

Vdaka za link. Ešte by som dodala, že niekedy sa veci kupujú pre viac cieľových zákazníkov, napr. pre rodinu, priateľky, a to bud preto, lebo nie sú registrovní, alebo aby ušetrili na poštovnom .... nie iba do zásoby.

ololo | 2014-07-29 14:37:481x

Ja si s tým zdôvodnením z múdrych viet dovolím /opakovane/ nesúhlasiť a vychádzam presne z toho čo som zažila, zákazníčka /stála, nakupuje u mňa opakovane/ si dala vyrobiť 50 kusov a tento jej nákup mal nižšiu výpovednú hodnotu ako nákup od troch rôznych ľudí, ktorí sa už napríklad nevrátili nikdy viac a kúpili kus na skúšku? Viac kusov kupujú logicky spokojní zákazníci, nik nepríde a len tak z fleku nenakúpi vo veľkom.

Admin.Martina  REDAKCIA  | 2014-07-29 14:51:59

Uplne stopercentne spravodlivo sa to vyriesit neda a tych pripadov, kedy sa kupuje drobnost v pocte 20 ks a pod. je viac. Bolo by to naozaj velmi skreslujuce, mozete nam verit.



Pripísať komentár


Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.