Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Gereková

Žurnál+

Nebo plné hviezd

Zuzana G. » Tvorba / 2017-11-07 19:43:21 /  2 komentáre / 6 lajkov

Žijeme rýchlo a z našich zaneprázdnených životov sa často vytrácajú maličkosti. Maličkosti, ktoré vyčarujú úsmev a zohrejú srdce.  Maličkosti, ktoré vytvárajú príjemné spomienky. Vždy sa nesmierne poteším, keď si u mňa niekto vyberie pohľadnicu. Znamená to, že si ochotný spomaliť a venovať svoj čas pre niekoho iného. Moja kamarátka mi zadala úlohu - vianočnú pohľadnicu s fotkou. Poznám jej vkus a viem, že má rada decentné záležitosti. Tu sme trochu narazili na moju osobnosť a túžbu po trblietkach, flitroch a vianočnom ligote. Rada by som vám touto cestou ukázala ako bežne prebieha môj pracovný deň a teda aj proces výroby vianočnej shakercard - hrkálky.

Začínam v klasickej polohe na zemi so šálkou kávy, kopou papiera, šablónami, rezačkou a Karolom (Big shot). Šablónou som prešla presne 90X.

IMG_5207.JPG

Moja druhá láska, bez ktorej si svoju prácu neviem predstaviť. Ploter bola správna voľba. Pomáha mi zhmotňovať predstavy a plniť si sen.

PoIMG_5206.JPG

Nasleduje niekoľko hodín strihania, lepenia, viazania, sypania flitrov (naozaj krásna časť). Hrkálky sú hotové. Hviezdičky sú na svojom mieste, kilometer zlatej nitky uviazaný a mini logo tiež. Môžem teda pristúpiť k foteniu a príprave na predaj (Priznám sa, že toto je pre mňa ešte stále veľmi náročné).

IMG_5208.JPGIMG_5211.JPGIMG_5214.JPG

Tento rok ma upútali konáriky. Pravdepodobne preto, že sme ich zbierali s našimi deťmi. Syn bol vtedy veľmi šťastný  a konáriky sú súčasťou našej domácnosti. Výsledkom je otváracia vianočná pohľadnica s hrkálkou, do ktorej si môžete vložiť svoju vlastnú fotografiu. Vínimočná je práve tým, že jej musíte doma venovať svoj čas. Odfotiť svoju krásnu rodinu, dať vyvolať fotografie, nalepiť a popriať pokojné Vianoce.

IMG_5239.JPGIMG_5240.JPG

Prajem Vám krásne tvorenie

ZUZA

Komentáre

PohladnicePreRadost ... pohľadnica s fotkou a hrkálkou : krásne ste sa s tým popasovali, výsledok je čarovný :)

2017-11-08 15:29:04

zubata Ďakujem krásne

2017-11-08 16:40:10

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

zubata
zubata
188 predaných ks, 69 hodnotení

Vítam Vás v mojom malom papierovom svete. Venujem sa výrobe pohľadníc k rôznej príležitosti, fotoalbumov a rôznych papierových vecí podľa Vašej predstavy.

NESTÍHAŠ??? Pošli mi adresu a ja s radosťou pošlem pozdrav priamo tvojej vyvolenej osobe.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »