Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Biňasová

Žurnál+

Album pre Mamu

Zuzana B. » Tvorba / 2016-05-04 10:37:34 /  3 komentáre / 10 lajkov

Prepadla som veľmi nákazlivej vášni. Podporovaná súkromnou skupinou rástla chuť strihať, lepiť, maľovať a bigshotovať. Scrapbookingu/ cardmakingu som začala holdovať už dávno, naplno sa mu venujem od narodenia Adelky (moje spolupracjúce dievčatko). Pohľadnice šli ako po masle, zručnosti sa zlepšovali a tak vznikol nápad skočiť do vyššieho levelu akým je celý tématický album. A hneď retro album pre mamičku.

A ako album pre špeciálnu ženu vznikal? Veľmi ťažko, ale naozaj veľmi ťažko :)  Skupina ma podporovala, materiálu bolo celkom dosť, chuť obrovská. Len nápady došli pri prvej stránke. Adelku bavilo nespolupracovať, Matúško (môj milovaný prvorodený v období vzdoru) strihal ako oživot moje drahé papiere, domácnosť mierne zanedbaná, manžel na moje šťastie vysmiaty s krémešom pre zlepšenie nálady. Myslím si, že aj slimákovi na horúcom asvalte to išlo rýchlejšie ako mne. No povaha tvrdohlavá nedovolila vzdať sa a odhodlanie neúspechom stúpalo. Trvalo mi  dva mesiace, kým som do krúžkov založila poslednú stránku. Ale album je tu a ja som naň hrdá, lebo nie je 100%, ale je od srdca a vyrobený za ťažkých bojových podmienok štvorčlennej rodiny v malom dvojizbovom byte.

Mrzí ma, že nemám podrobnú fotodokumentáciu, ale naozaj som bola rada, že som nalepila aspoň enamelku :D.

Netreba sa vzdávať, prepadať sklamaniu a frustrácií z nedostatku času, nápadov a materiálu.  Zdravé deti sú naša radosť a hoci tvoriť s nimi za bielého dňa je často nereálne, nie je nič dôležitejšie ako oni.

ps: ale spávať by mohli chodiť skôr :D

Komentáre

PohladnicePreRadost :) ... skvelé ... :)

2016-05-04 18:46:34

zubata Ďakujem :)

2016-05-04 18:48:12

SkaraZu like !

2016-05-06 22:03:31

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

zubata
zubata
189 predaných ks, 69 hodnotení

Vítam Vás v mojom malom papierovom svete. Venujem sa výrobe pohľadníc k rôznej príležitosti, fotoalbumov a rôznych papierových vecí podľa Vašej predstavy.

NESTÍHAŠ??? Pošli mi adresu a ja s radosťou pošlem pozdrav priamo tvojej vyvolenej osobe.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Album pre Mamu - 6721043_Album pre Mamu by zubata
 3 komentárov
 Páči sa 28 ľudom
40,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »