Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Gereková

Žurnál+

Album pre Andrejku

Zuzana G. » Tvorba / 2016-07-17 20:42:07 /  2 komentáre / 6 lajkov

Prisahala som si, že do ďalšieho albumu sa určite nepustím. Veď na to nemám čas, nápady a ani energiu. Ale čo dať k narodeninám dieťaťu, ktoré má všetko a keď neuznávam neosobné darčeky? A bolo rozhodnuté. Andrejka k s svojim druhým narodeninám dostane album, ktorého hodnotu ocení asi až neskôr. Predsa len, deti hračky ľúbia.

Išlo to všetko akosi ľahšie. Podstatné bolo vytvriť niečo moderné, nie ružové ale zároveň dievčenské. Sama som bola prekvapená, že ide jedna stránka za druhou. Základom pre moju tvorbu je mať fotku, vtedy dokážem vytvoriť príbeh a stránku s ktorou sa dokážem stotožniť. Prišla som na to, že som sa vyhranila. Mám obľúbený štýl - frkance, čiaranie voľnou rukou, akvarelové farbičky, kontrastné vrstvenie, čierny papier a veľké množstvo enameliek. Prekonala som samu seba, strach a neustálu kontrólu pinterestu, či robím niečo dobre. Išlo to samo a hlavne od srdca.

Príjmené tvorenie všetkým :*

zuzanka

Komentáre

Z.U.Z.I.K oplatilo sa do toho pustiť, je nádherný :-)

2016-07-19 09:44:30

zubata Dakujem

2016-07-19 11:49:38

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

zubata
zubata
188 predaných ks, 69 hodnotení

Vítam Vás v mojom malom papierovom svete. Venujem sa výrobe pohľadníc k rôznej príležitosti, fotoalbumov a rôznych papierových vecí podľa Vašej predstavy.

NESTÍHAŠ??? Pošli mi adresu a ja s radosťou pošlem pozdrav priamo tvojej vyvolenej osobe.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »