Domov » Žurnál+ » Autor: Jana Žifčáková

Žurnál+

Hraj o najoriginálnejší pohodový koberček

Jana Ž. » Pozvánky a Reportáže / 2023-07-21 22:07:14 /  Pridaj komentár / 5 lajkov

Rozmýšľam, ako vám opísať atmosféru, ktorá okolo nás vládla počas štyroch dní na festivale POHODA 2023 v SAShE stane. Nezastavili sme sa od rána do večera. Boli sme traja a veríme, že každý si od nás odniesol KUS ZÁŽITKU.

Tkanie pohodových kobercov zažili na vlastnej koži snáď aj viac ako 400 ľudí, deti, chlapi, ženy, akákoľvek veková generácia, tí najmladší mohli mať aj 2,5 roka.

4 momenty, ktoré nám utkveli najviac v pamäti:

MOMENT #1 ... vedľla nás boli šatníky, kde si ženy skúšali oblečenie od lokálnych značiek, muži nelenili a aby im nebolo dlho, tkali s takým nadšením, že veľa z nich povedalo, že na festivale by čakali čokoľvek ale toto (= tkanie) isto nie.

MOMENT #2 ... rodiča s deťmi, ktorí mali tak veľkú radosť z tejto aktivity, že sa za deň vrátili aj 3-krát. Druhý a tretí krát, deti už vedeli presne čo majú robiť: vybrať si farebné, narezané recyklované pásiky - volali sme ich FARBIČKY, že potrebujú do ruky DREVENÚ VIDLICU a už len vyčkať v rade. Potom 1x BUM + 2x BUM_BUM.

MOMENT #3 ... relax na tkaných džínsových sedacích vakoch. Mali sme ich zo sebou, aby si ich ľudia mohli vyskúšať, poležať, posedieť, oddýchnuť, počúvať hudbu ... 

MOMENT #4 ... ... podvečer, sa prišli spýtať rodičia detí, či ešte nemáme odstrihnutý pohodový recyklovaný koberček a či by si ich mohli zakúpiť pre svoje deti. 

Práve v týchto dňoch beží dražba POHODOVÝCH KOBERČEKOV -  môžete mať 1 zo 4 originálov aj vy doma. PRIDAJTE SA tu https://www.sashe.sk/SAShE.sk/journal/stante-sa-majitelom-najoriginalnejsieho-koberca-v-hre-aukcia-je-prave-spustena  

*za kvalitu fotiek sa ospravedlňujeme :-) 

Radi Vás tiež privítame, aj na Workshopoch u nás v ateliéri, neďaleko Trnavy, pri Smolenickom zámku.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »