Domov » Žurnál+ » Autor: Erika Vojtková

Žurnál+

Erika V. » Nepublikovaný!! /  Pridaj komentár

Ahojte, volám sa Erika a rada by som vám predstavila svoj detský sen.

Už od mala som rada tvorila a vyrábala rôzne veci, ktorými som následne obdarúvala celé svoje okolie. Vždy som si ale priala, aby sa moje výrobky dostali aj ďalej, ako len k blízkej rodine či priateľom. 

Myšlienka šitia hračiek sa zrodila, keď sme dostali pozvanie na krstiny. Maličkej som chcela podarovať niečo originálne, niečo, čo nezanikne medzi všetkými cumlíkmi, podbradníkmi a dupačkami. A vtedy prišiel ten nápad. 

Prvé pokusy o šitie hračky boli ťažké, ovládala som len hrubé základy šitia. Stále však prišiel nový nápad a ja som tomu dávala ďalšiu a ďalšiu šancu. Zrazu som zistila, že dokážem pracovať so šijacím strojom úplne bez pomoci, že viem rozoznať vlastnosti jednotlivých látok, posúdiť, ako sa hodia na rôzne účely.

To som ale ešte stále nepremýšľala nad tým, že by som moje výtvory mohla predávať. Táto myšlienka sa objavila až neskôr, keď sa mi po dlhých dňoch skúšania napokon podarilo niečo, čo som sama neverila, že dokážem. Vytvorila som si vlastný strih. Presne taký, ako som si predstavovala, upravený do posledného detialu podľa mojej fantázie.

Práve tak vznikli yeyo zajkovia. Dnes vám predstavujem svoju prvú kolekciu, ktorá obsahuje zajačikov či už so sukničkami - pre malé princezné, alebo aj s nohavicami - pre zvedavých chlapcov. 

 

V mojich 24 rokoch sa teda vraciam do detstva. Každý deň, keď zapínam šijací stroj, keď premýšľam nad kombináciou látok či novým strihom sukničky.

A robí mi to veľkú radosť :)

 

 

 

 

 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

yeyo
yeyo
7 predaných ks, 2 hodnotenia

Yeyo zajačiky sú originálne, ručne šité hračky, ktoré potešia ako tých najmenších, tak aj dospelých.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »