Domov » Žurnál+ » Autor: Sylvia Ďurinová

Žurnál+

Veľká zmena

Sylvia Ď. » Blogy / 2018-02-27 13:00:01 /  7 komentárov / 46 lajkov

Ahoj, milí,

po dlhšej dobe vám napíšem, čo je u nás vo voňavej "továrničke" nové. Je to zmena dosť radikálna, takže o nej písať treba. Nuže takto po poriadku...

Už dlhšiu dobu vo mne zrela potreba zmeniť názov značky. Vyplývalo to aj z toho, že veľa ľudí malo problém s výslovnosťou my-sys. Možno tretina ľudí si automaticky dala anglickú výslovnosť majsis a tretina, hlavne tí v mojom okolí, to čítali slovensky a zvyšok tápal. My-sys bola skratka odvodená z mydla a môjho mena Sylvia-Sys, ako mydlá od Sylvie.

Pravdu povediac najdôležitejšia je spokojnosť vás, ľudí/zákazníkov s kvalitou mojich produktov. Značka je moje dieťa a na prvom mieste je kvalita výrobkov. Dôležité tiež je, aby sa názov, značka, uchytil, aby bol zapamätateľný. Nie je nič horšie, ako keď si ľudia nevedia doporučiť medzi sebou výrobcu, lebo sú v rozpakoch, ako to správne vysloviť.

Kto si tvorí názor svojej značky sám a nezadáva to grafickému štúdiu isto vie, že vymyslieť názov je fuška.

A tak po dlhých mesiacoch dozrel čas a na otázku, aká je moja kozmetika a čo chcem názvom povedať, prišla yemna. Jedno zo slov, ktoré je základom a stavebným pilierom v mojich výrobkoch. Veľakrát spätná väzba od vás končí slovami "vieš, po tom tvojom oleji/kréme je moja pleť tak jemná, ako už dlho nebola".

Sprevádza ju odtlačok prsta ako symbol ručnej práce, dotyku, kvapka, plod/bobuľka. Toľkokrát vezmeme fľaštičku do rúk, kým sa ku vám dostane. Koľko úkonov rúk, čo inak bežne robia stroje?! Toľko myšlienok je vložených do receptúry, že už osobnejšie to ani nemôže byť. Yemna s y, aby sa vo viacerých jazykoch dal názov vyslovovať rovnako, keďže výrobky putujú do celého sveta a preto, že sa mi to páči viac ako s j :).

 

Je to zároveň aj najvyšší čas na zmenu, nakoľko sa dostávame do viac a viac obchodov a do povedomia ľudí, preto som sa tohto kroku aj trochu obávala. No nutkanie ku zmene bolo silnejšie ako strach :). Prvé reakcie od zákazníkov na zmenu boli pozitívne a mne odľahlo, i keď čo človek to názor.

Táto zmena chvíľu potrvá, kým sa premostíme z my-sys na yemna. Do balíčkov vkladáme oznam o zmene, aby ste sa v tom vedeli orientovať. Poznávacie znamenie bude aj na zadnej strane etikety - výrobca: my-sys, s.r.o., lebo názov s.r.o.-čky sa nemení.

Jednoduchosť a čistota zloženia, dokázateľný pôvod surovín, jemnosť k pokožke, udržateľnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu, taká je vízia yemna/yemna cosmetics.

Verím, že si na Yemnušku, ako ju familiárne v práci s kolegyňou voláme, zvyknete a uchytí sa rovnako, ako naše výrobky, ktoré už vyše roka uspokojujú vaše potreby.

Už čoskoro príde žurnál aj o nových a dopredaji niektorých výrobkov.

zdraví vás

Sylvia

Komentáre

Vcely.sv.Ambroza Určite zmena k lepšiemu. Nech sa vám darí!

2018-02-27 14:01:181x

klasika perfektne! Držím palce!

2018-02-27 18:15:011x

yemna ĎAkujem Vcely.sv.Ambroza, ďakujem kla-si-ka!:)

2018-02-27 18:28:11

butterka Super, super, nech sa dari aj pod novym nazvom minimalne tak ako doteraz!

2018-02-27 19:56:271x

Naturalia Krása

2018-02-28 12:53:08

ZinaK super,a kto ti,prosim robil zmenu loga?Tiez o tom intenzivne premyslam.Dakujem pekne a nech sa dari!

2018-03-02 12:55:49

yemna ZinaK, robila som si to celé sama v grafickom programe.

2018-03-02 14:06:521x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
yemna
yemna
1312 predaných ks, 311 hodnotení

potreba tvoriť, snaha pomáhať, rešpekt k prírode a láska k aromaterapii ma priviedla k výrobe prvého mydla ešte v roku 2010. Odvtedy prešlo mnoho času a vznikla značka kozmetiky ktorá dbá na jednoduchosť a čistotu zloženia, dokázateľný pôvod surovín

Informácie

Balíčky sú zasielané maximálne od 3-5 dní od pripísania platby na účet slovenskou poštou doporučene alebo do 2-3 dní pri dobierke. Ceny poštovného sa dodatočne upravujú podľa váhy balíka. Pri objednávkach do Čiech a zahraničia výšku poštového si odkomunikujte vopred. Faktúry v balíčkoch nenájdete, rozhodla som sa neplytvať papierom a tak v prípade potreby si ich prosím vytlačte.


Pôvodné meno my-sys

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »