Domov » Žurnál+ » Autor: Andrea Mareková

Žurnál+

Ako šikovne skryť stojan pod vianočný stromček

Andrea M. » Nové výrobky / 2018-12-18 12:05:21 /  1 komentár / 9 lajkov

So zatajeným dychom netrpezlivo očakávame blížiace sa Vianoce...

Veľa z nás na poslednú chvíľu zháňa darčeky, živý stromček. Ale v dnešnej dobe si zo zoznamu môžme vyškrtúť práve živý stromček a môžme ho nahradiť umelým, ktorý nám síce neprevonia celý byt, ale zato ušetrí čas na zháňanie nového a nebudeme mať ani starosti s opadaným ihličím. Dnešné umelé stromčeky s realistickou úpravou ihličia už naozaj vyzerajú ako živé. Jediné čo ich prezrádza je spodok stromu a väčšinou nie veľmi pekný umelý stojan.

Tak som nám domov vyrobil drevenú truhličku, ktorá skryje stojan, aj spodok stromu a zároveň má stromček väčšiu stabilitu ( čo veľmi oceňujeme pri našom ročnom beťárovi :-) )

Na výrobu som použil smrekové dosky. Debničku som namoril dnes dosť moderným sivým moridlom, pre lepší efekt som použil kovanie a na záver som debničku nalakoval matným lakom.

A aby som nezabudol - všetkým vám želám štastné, veselé a hlavne pokojné sviatky plné lásky...

Komentáre

taliaa pekné.

2018-12-18 15:54:13

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

woodartAM
woodartAM
638 predaných ks, 314 hodnotení

Ahojte...
Vítam vás v našej rodinnej galérii "originálov". Drevo je pre nás jedinečný, nenapodobiteľný, prírodný- srdcu blízky dar, ktorý nás dokáže príjemne zohriať, potešiť a povzbudiť...

Každý môj výrobok je vyrobený originál ( ako to už pri dreve býva, každý kúsok - iná kresba dreva, sfarbenie, hrče...). Preto každý ďalší výrobok sa môže od obrázku v galérii mierne líšiť.

Uvedená doba výroby výrobkov je orientačná, preto ak potrebujete vecičku na konkrétny termín, môžte ma kontaktovať vnútornou sashe poštou.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Drevená debnička ako stojan pod vianočný stromček - 10252864_Drevená debnička ako stojan pod vianočný stromček by woodartAM
 1 komentárov
 Páči sa 56 ľudom
50,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »