Domov » Žurnál+ » Autor: Mgr.Veronika Golecká

Žurnál+

Povedzte to ZRNIEČKAMI RYŽE

Mgr.Veronika G. » Nové výrobky / 2015-07-01 21:26:08 /  3 komentáre / 6 lajkov

Vitajte v mojom žurnáli, rada by som Vám predstavila novinku z mojej dielničky: ODKAZ VO FĽAŠI :) alebo správa na ryžovom zrnku...

 

Veľmi rada darovávam rodine, kamarátkam, známym jedinečné darčeky, ktoré sú osobné a určené špeciálne pre nich... pri potulkách po internete som sa zamilovala do techniky písania na zrnko ryže a musela som ho skúsiť. Stalo sa to mojou večernou oddychovkou :)

Ten výraz na tvári obdarovaného je na nezaplatenie! Najskôr študuje čo to vlastne dostal a keď objaví na zrnku ryže špeciálny odkaz, meno detí, mená vnúčatiek je nadšený :)

 

Ak aj Vy rozmýšlate čím by ste obdarovali rodinu či priateľov, tak práve pre Vás je určený darček v podobe kľúčenky, prívesku na mobil, náramku, náhrdelníku, prívesku na kabelku. Pre obdarovaného to bude jedinečný a unikátny darček, ktorý bude mať na pamiatku.

Na zrnko ryže sa dá napísať maximálne 9 písmenok s tým, že čím menej písmenok tým je odkaz čitateľnejší. Na zrnko ryže píšem z oboch strán, môžete si z jednej strany napísať meno dieťatka a z druhej strany dátum narodenia či meno z obidvoch strán pre lepšiu čitateľnosť v prívesku. Do každého prívesku sa dá vložiť rôzny počet zrniek ryže.

 

Prvotinou ktorú som vytvorila bol ryžový prívesok ako kľúčenka pre mužíka na Deň otcov s menami našich detičiek :) za dievčatko dostal rúžovú korálku a za chlapčeka modrú... samozrejme nesmie chýbať korálka srdiečko s nápisom DAD :)

 

Odkaz na ryžovom zrnku sa dá pripraviť aj ako pandorkový náramok pre maminy, babiny, tety, kamošky.... s menom detičiek, či s menom zaľúbencov :)

farba a výber korálok je možný z mojej galérie, v ponuke mám vyše 1000 druhov takže si vyberie určite každý :)

 

Súprava kľúčeniek pre maminku a tatinka s menami detičiek :)

s korálkou v tvare srdiečka a nápisom LOVE, samozrejme nesmie chýbať ani prívesok FAMILY

 

 

 

Kľúčenka špeciálne s láskou pre babičky s menami vnúčatiek, s prívesok srdiečka GRAND MOTHER :)

určite poteší a zahreje pri srdiečku kažú babičku

 

Náramok pre mamičku na čiernej koži s menami detičiek :)

 

 

Samozrejme niečo aj pre deduškov, prívesok na kľúče s menami vnúčatiek :) a nesmie chýbať ani srdiečko s nápisom GRANDAD

 

Nežný jemný náramok pre mamičky s priehľadnými korálkami v kombinácii so striebornou.... v sklenenej tubičke mená detičiek, na náramku korálky s nápisom MOM a FAMILY. Poteší srdiečko každej maminky :)

 

 

Niečo aj pre veriace maminky, prívesok na kľúče s dózičkou v tvare krížiku s menami detičiek :)

Farba korálok modrá za chlapčeka a rúžová za dievčatko. Dozdobený príveskom s nápisom MUMMY a FAMILY.

 

 

Niečo extra pre labužníkov :)

náramok pandorkového typu s luxusnými sklenenými a kovovými korálkami dozdobený sklenenou tubičkou s menami celej šťastnej rodiny, aby ste ich mali vždy pri sebe :) ... všetko sa dá vybrať presne podľa vkusu, v ponuke mám vyše 1000 druhov rôznych príveskov a korálok

tento náramok je určený na narodeniny, preto obsahuje aj korálku tortičku s nápisom HAPPY BIRTHDAY

 

Dúfam, že sa Vám moja novinka zapáči a vyberiete si pre seba či pre svojich z mojej ponuky niečo aj Vy :)

 

... postupne budem do ponuky dopĺňať rôzne nové dózičky na ryžové zrnká.... čoskoro sa môžete tešiť na delfínika či korytnačku :)))

Komentáre

farbi Nerozumiem... Kde je to zrnko ryže? Žiadne nevidím...

2015-07-02 12:29:59

farbi Aha, už som to našla v popise vecičky. Tie zrnká sú vo fľaštičkách. Nie je to vidieť, fotky sú strašne malé, trebalo by aj nejakú detailnú foto :)

2015-07-02 12:32:241x

mumi Pekný deň, chcela som vyplatiť obj. cez účet, ale nebolo možné, očakávam preto doporučene, Ďakujem za materiál a prajem krásne chvíle Iveta

2016-03-09 16:06:04

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
wera.wera
wera.wera
50037 predaných ks, 4832 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

!!! INFO - OBJEDNÁVKY !!! -
minimálna suma objednávky 10€
Ku každej objednávke nad 10€ malý darček :)

V prípade záujmu môžem poslať aj obyčajným poštovným druhou triedou (2€ do 100g malá zásielka/2,5€ väčšia zásielka alebo 3,5€ do 500g), v tomto prípade ale neručím za doručenie.

BRATISLAVA - možnosť osobného odberu po vytvorení objednávky!

Moje kategórie

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »