Žurnál+

Dve ženy, ktoré tvoria minimalistické svadobné oznámenia

wedin

Lucia Š. » Tvorba / 2022-05-03 13:00:01 /  2 komentáre / 9 lajkov / 61x zobrazený

Ahoj všetkým:) Na začiatok by sme sa rady predstavili: sme dve ženy, Petra a Lucia, ktoré sa rozhodli tvoriť svadobné oznámenia podľa svojich predstáv pod značkou Wedin. Vieme, že na trhu je už oznamení veľa. Ale vieme aj to, že naše vysnívané designy sme medzi nimi nenašli. Preto sme sa rozhodli začať vytvárať vlastné. Také bez čačiek, akvarelových kvetov, krajok. Proste jednoduché. Minimalistické.

 

Svadobná kolekcia Natural

 

 

 

Čo presne u nás nájdete? V prvom rade sú to svadobné oznámenia. Jednoduché a vkusné. Inšpiruje nás príroda, krásne písmo a kvalitný, voňavý papier. Ku svadobným oznámeniam nevesty najčastejšie objednávajú pozvánku ku stolu aj obálky.

 

 

K svadobnému oznámeniu vám vieme vytvoriť aj ďalšie svadobné tlačoviny - menu, menovky, kartičky na svadobný bar, samolepky, zasadací poriadok a čísla stolov. Záleží nám na detailoch, preto sa snažíme, aby všetky tlačovinu spolu pekne ladili.

 

 

 

Našou špecialitou je tvorba svadobných log. Myslíme si, že svadobné logo je perfektný spôsob, ako zladiť celú svadobnú výzdobu a zároveň si uchovať pamiatku na svadbu. Svadobné logo sa totiž dá aplikovať na všetky tlačoviny a dá sa z neho vyrobiť aj pečiatka. Tá vám potom zostane a bude vám pripomínať váš jedinečný deň :)

 

 

Chápeme, že svadba je veľká udalosť náročná na organizáciu. Preto sa to snažíme nevestám maximálne uľahčiť a poradiť. Radi vám pomôžeme s výberom papiera, obálok a farebnosti. Vieme vám zaslať vzorkovník na vašu adresu, prípadne sa aj osobne stretnúť (Bratislava, Prešov).

Ak sa vám naša tvorba páči, budeme rady za podporu a priazeň.

Lucia z Wedin :)

Komentáre

johana864 Krásne :)

2022-04-21 22:32:22

wedin Ďakujeme pekne, tešíme sa, že sa páči:)

2022-05-11 09:52:26
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Svadobné oznámenie Natural - 14498636_Svadobné oznámenie Natural by wedin
 Páči sa 4 ľudom
1,09 €
 - Svadobné oznámenie Modern Chic - 14498619_Svadobné oznámenie Modern Chic by wedin
 Páči sa 3 ľudom
1,09 €
 - Svadobné oznámenie Copper - 14470955_Svadobné oznámenie Copper by wedin
 Páči sa 1 ľudom
1,09 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »