Prečítaj si aktuálne hodnotenia, ktoré práve udelili predajcom ich kupujúci.

Neregistrovaný: Dufala som,že to bude take pekné ako na stranke,ale je to ešte krajšie.Cela súprava je veľmi milá a pekná.Som spokojná.A veľmi rýchle dodanie. viac info

Užívateľ: Krásne a kvalitné náramky. viac info

SimonaPavlikovska: Veľká spokojnosť aj s kvietkami aj dodaním. viac info

martina334: Velmi pekne dakujem za stojan, je krasny. Dodanie bolo rychle, komunikacia taktiez. Maximalna spokojnost. viac info

zuzka2003: Šaty sú ľahučké a ideálne na horúce letné dni, sú pohodlné a pekne ušité. viac info

zuzka2003: Krásna farba, príjemné tričko a originálny strih, pekne ušité. viac info
HanKolVýklady ktoré sa vám najviac páčili a boli pridané počas posledných 7 dní.
Komentáre k výkladu
2025-04-07 10:28:55
2025-04-07 10:32:08
2025-04-07 10:45:52
2025-04-07 11:37:09
2025-04-07 16:06:47
2025-04-07 16:37:25
2025-04-07 16:37:25
2025-04-07 16:45:32
2025-04-21 15:45:47
2025-04-21 16:17:10
2025-04-21 16:31:29
2025-04-21 16:47:47
2025-04-21 20:22:55
2025-04-21 23:05:32
2025-04-22 05:29:34
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.