Žurnál+

Sezóna milovaného ľanu sa blíži

P
vtacatko.usilo1331 predaných ks, 526 hodnotení

Dana V. » Tvorba / 2024-02-25 13:00:02 /  Pridaj komentár / 21 lajkov

Hoci my vo Vtáčatku sme vďaka dlhoročným skúsenostiam presvedčení, že ľan je dokonalým spoločníkom celoročne, pre väčšinu ľudí, ktorí ho už spoznali, je ľan ideálnym materiálom najmä na jarné a letné mesiace.

Jeho ľahkosť, priedušnosť a jedinečný vzhľad ho však robia ideálnym nielen pre letné obdobie. 

My vo Vtáčatku veríme, že móda sa dá robiť lepšie. Veríme, že mať v obliekaní a zariaďovaní domova udržateľný a zmysluplný prístup, neznamená byť staromódny.

 

 

Obliekať a fungovať sa dá aj inak, než ako sme v tejto rýchlej dobe zvyknutí. Byť udržateľný a zmysluplný neznamená byť nevkusný, neaktuálny či celou mysľou oddaný prírodnému spôsobu života.

Neznamená to ani vyhodiť zo svojho šatníka všetky mainstreamové značky. Nie je potrebné byť zaradený v žiadnej škatuľke na to, aby ste mohli nosiť udržateľné oblečenie.

Nesúdime. Rozumieme.

 

 

 

Ľan je materiál prírodný, udržateľný, krásny... no pre mnohých stále zaznávaný. Snažíme sa však ľuďom nielen doma na Slovensku ukázať, že v ľane rozhodne nemusíte vyzerať ako keby ste sa práve vrátili z poľa či z lesa. Tvoríme ľanové oblečenie v modernom štýle. Oblečenie, s ktorým zažiarite ako v práci, tak i na káve s priateľmi, na každej svadbe, ale aj na rodinných foteniach.

 

 

 

Či už sa považujete za bezhlavého milovníka udržateľnej módy, alebo je pre vás tento koncept nový, postaráme sa o to, aby sa vaše potreby stretli s porozumením.

Móda sa mení, no štýl zostáva a aj muži dnes majú čoraz väčší záujem o svoj vlastný štýl a výber oblečenia.

 

 

 

Keď príde na prírodné materiály, ľan sa stal najmä v zahraničí obľúbenou voľbou pre mnoho mužov. Veď aj taký Brad Pitt ho nosí. Furt! A veru, aj my by sme ho mali nosiť. Ten ľan, nie Brada. Aj keď ten musí byť tiež veľmi fajn.

 

 

Za fotky ďakujeme našim milým vtáčatkám - modelke Bernadete Jurčišinovej a fotografke Lenke Mihálikovej a modelovi Danielovi Krčovi a fotografke Ivke Hodžovej.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Vzdušné ľanové šaty - Fénix (natural pásik) - 15631543_Vzdušné ľanové šaty - Fénix (natural pásik) by vtacatko.usilo
 1 komentárov
 Páči sa 232 ľudom
130 €
 - Fénix - biele madeirové šaty - 15679683_Fénix - biele madeirové šaty by vtacatko.usilo
 Páči sa 35 ľudom
130 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »