Domov » Žurnál+ » Autor: Dana Vrabcová

Žurnál+

(Po)pletená kolekcia Pierko

Dana V. » Tvorba / 2022-09-30 13:00:02 /  5 komentárov / 40 lajkov / 744x zobrazený

Vtáčatko pletie. A nie hocičo. Občas popletieme nejakú tú objednávku, ale tentokrát sme to poplietli poriadne. Latku sme si nastavili vysoko – nakúpili sme talianske priadze, našli úžasného pána pletiara so skvelým tímom so 40 ročnými skúsenosťami a pustili sme sa do práce. Cesta to nebola ľahká, ani krátka. A ani zďaleka nešlo všetko podľa plánov, ale podarilo sa a síce o pár týždňov neskôr, no je tu. Naša prvá, štebotavá, pletená merino kolekcia, ktorá nesie názov PIERKO.


Prvú časť našej popletenej kolekcie tvorí 7 svetríkov a 7 čiapok, ktoré spolu farebne ladia. Všetky sme uplietli ako v dospeláckych, tak i v detských veľkostiach. Vybrať farby a ich kombinácie veru nebolo ľahké! Ale viete, že hry s farbami nás bavia, a tak sme vyskladali jednotlivé modely tak, aby nadchli minimalistky, romantičky i rebelky :)

 

Merino sveter z kolekcie Pierko, ktorý splní tvoje sny o dokonalom, nadčasovom kúsku do šatníka.

Jemný, hrejivý, krásny, navrhnutý a upletený na Slovensku. Z talianskej priadze z merino vlny (mulesing free) s prídavkom akrylu pre vyššiu trvácnosť a oderuvzdornosť.

Sveter, ktorý s tebou prežije všetky letné večery, jesenné dni, zimné radovánky a jarné dobrodružstvá. Sveter, ktorý si oblečieš ty, tvoje vtáčatko, tvoj chlap, či tvoja mama a na každom bude vyzerať inak, no stále skvele.

Začiatkom septembra sme sa s rodinou vybrali za teplými slnečnými lúčmi a slanými vlnami. A akí by sme to boli vtáčatkovci, keby sme si do kufrov nepribalili aj tieto svetre! A tak sme sa večer, pri prechádzach na pláži, fotili. Nielen do rodinného albumu, ale aj pre naše vtáčatko. Svetre sme mali len dva, keďže viac ich dovtedy upletených nebolo.. ale ako vidíte, tešili sme sa z nich všetci. Pieskovo hnedý sveter v uni dospeláckej veľkosti som nosila ja, Peťo i naša 7 ročná Ela. A detský sveter v azúrovej trikolóre sedel ako Ele, tak i čoskoro 3 – ročnému Adamovi. Poviem vám úprimne, bola oň bitka :)

Dámsky sveter sme pre teba uplietli v univerzálnej, jemne oversized veľkosti. Tak, aby si ho mohla nosiť priamo na tele, na košeli či na šatách, pohodlne pod kabátom či vestou. Vždy vyzerá trendy. Vezmi ho do mesta, k moru alebo na hory. Nos ho a teš sa zo života.

Dobre nám bolo, veselo.

Merino svetre Pierko sme vám prišli predstaviť na podajtie Sashe v Tržnici a Váš feedback nás priam dojal. Toľké z vás si svetríky a čiapky prišli ochytať a vyskúšať! Aj naša kamoška Miška, ktorá sa priamo v priestoroch Starej tržnice takto vyfotila v tricolor pieskovej verzii a na svojom i našom instagrame spôsobila priam ošiaľ :) 

Ešteže tu máme tú našu Mišku, ktorá vzala naše vecičky prevetrať nielen do modranských viníc a ulíc, ale aj na turistiku v Slovinsku.

Súčasťou novej kolekcie Pierko sú popri svetroch aj čiapky z merino vlny. Pre deti i dospelých, v troch veľkostiach, ktoré pojmú azda akúkoľvek hlávku. Farebne sme ich doladili k svetrom, aby všetko so všetkým hralo. Áno, aj tá krásna hnedá na Miškinej hlave je naša.

Blížia sa chladnejšie rána a dni a my sme na ne pripravení. A vy?

PS: Adam je oblečený od hlavy po päty u Vtáčatka. Ako by to bolo, veď je predsa náš!

Komentáre

PohladnicePreRadost ... svetríky i čiapky vyzerajú prekrásne, príjemne a mäkkúčko :)

2022-09-25 16:11:151x

vtacatko.usilo Ďakujeme krásne, ozaj sú, sme do nich :)

2022-09-28 17:31:09

AtaJanson Krásne a jemné farby a jednoduchý strih ...sa hodí všetkým. Vyzerajú krásne a naozaj mäkúčko, ako hovorí Anikó:) Pekné fotky!

2022-09-30 21:21:571x

Elells Veľmi vydarené novinky, ja mám takéto kúsky rada, lebo sa dajú dokombinovať k rôznym kusom oblečenia a detičkám na fotkách to tiež veľmi pristane ❤

2022-09-30 21:59:411x

vtacatko.usilo ďakujeme veľmi pekne za milé slová, dievčatá :) a našej milej redakcii ďakujeme tiež :-*

2022-10-01 11:38:02

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
vtacatko.usilo
vtacatko.usilo
999 predaných ks, 401 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Naše hniezdo tvorí štvorčlenná rodinka – rodičia Danka a Peťo a vtáčatká Ela a Adam.

Vtáčatko je naším malým milým projektom, ktorého cieľom je priniesť vám vkusné a kvalitné oblečenie a doplnky v duchu pomalej, udržateľnej módy.

PS Ľúbime ľan

Dámske a pánske oblečenie na mieru ušijeme s radosťou, no už s dodaním po Vianociach. Ďakujeme.


Pôvodné meno vtacatkosk

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »