Žurnál+

Kým si spalo, vrabčiatko..

P
vtacatko.usilo215 predaných ks, 75 hodnotení

Dana V. » Tvorba / 2021-02-15 13:00:02 /  4 komentáre / 20 lajkov

Naše najmladšie vtáčatko má len rok a kúsok, a tak nám ešte počas dňa dopraje hodinku na vyloženie si nôh. Alebo aj .. :) Jedno rýchle fotenie v spálni, máme predsa staršie vtáča, čo už cez deň očká neprivrie :)

Tieto fotky vznikli celkom spontánne, nie sú nijako upravované, no mám z nich taký príjemný pocit, že som sa rozhodla o ne s vami podeliť. Jedno zasnežené poludnie, ticho v byte a stlačená spúšť...

 

 

 

Ľanová košieľka Vrabček je krásnym unisex kúskom, ktorý vynosia vaše vtáčatká hneď niekoľko sezón a o pár rokov neskôr bude rovnako krásna robiť radosť vašim vnúčatkám ♥

 

 

 

 

Košieľka má dlhé rukávy, ktoré ale viete jednoducho vylomiť a skrátiť pripnutím na gombičky z kokosu.

Je to krásny univerzálny kúsok nielen do chlapčenského šatníka, ktorý vyzerá výborne s ľanovými nohavicami, ale aj s modernými rifľami.

 

 

Vtáčatko je naša rodinná srdcovka. Naša značka, ktorá zastrešuje udržateľnú módnu kolekciu pre deti i dospelých. Naše hniezdo, ktorým doma žijeme všetci. Malí i veľkí, chalani i baby. 

Naša filozofia je jednoduchá – materiály pre našu tvorbu vyberáme s dôrazom na kvalitu a udržateľnosť, zameriavame sa na lokálnu európsku produkciu, dávame prácu a férovú plácu slovenským dielňam a tvoríme v malých, limitovaných kolekciách.

Naše vecičky navrhujeme a šijeme tak, aby boli nielen milé a pohodlné, ale aby prinášali radosť z nosenia nielen mesiace, ale celé roky. Aby ich po vašich deťoch mohli nosiť deti vašich kamarátov a neskôr deti vašich detí. Aby vašu sukňu či šaty mohli dediť vaše dcéry a dcéry vašich dcér. Tak to my máme a tak sa nám to páči. A tešíme sa, že i vám.

Áno, ľan sa krčí. Zato je to ale materiál udržateľný, ekologicky pestovaný i spracovaný, vo výrobe mäkčený a áno, veľmi krásny aj pokrčený :) nemusíte ho žehliť, radšej svoj čas využite s dobrou knihou v ruke či pri inej obľúbenej činnosti :)

Tie krásne gaťušky v prírodnej farbe sú naše nohavice Slávik. A takto to v nich pristane aj dievčatku.

 

 

 

Tu už k nám do spálne prikvitol aj náš tatino zlatino :) Vraj, kedy aj jeho pofotíme. Na! Že sa pýtaš, prezleč si tričko a skoč do kuchyne po pár utierok!

 

 

 

 

 

A rovno aj popremýšľaj, čo budeme variť, prosím! :)

 

 

Bolo rizoto. 

Komentáre

PohladnicePreRadost ... :) ...

2021-02-10 22:17:30

dobromira Pekne sa tam zabávate. :))

2021-02-15 16:13:33

vtacatko.usilo Ďakujeme, čo nám iné ostáva, všakže? :)

2021-02-15 16:26:05

dobromira Ako sa hovorí: Všetko zlé je na niečo dobré. Užívajte vzácne okamihy. Moje vtáčatko ma už prerástlo - našťastie, zatiaľ nie cez hlavu - no chýbajú mi tie časy, keď to bolo malé milé...

2021-02-15 21:19:331x
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Ľanová utierka s farebným pútkom - 13023502_Ľanová utierka s farebným pútkom by vtacatko.usilo
 Páči sa 31 ľudom
7,90 €
 - Detská ľanová košieľka Vrabček - 12998675_Detská ľanová košieľka Vrabček by vtacatko.usilo
 Páči sa 16 ľudom
33,90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »