Domov » Žurnál+ » Autor: Miroslava Veselková

Žurnál+

Kam s prírodným vencom?

Miroslava V. » Tvorba / 2020-09-27 07:00:01 /  Pridaj komentár / 17 lajkov

Romantické, veselé, sezónne, vianočné aj celoročné... najlepšie vždy prírodné. Reč je o vencoch a venčekoch, ktoré patria medzi najobľúbenejšie dekorácie našich a vašich domov.

 

 

Asi najväčšou klasikou je zavesiť veniec na vchodové dvere a skrášliť tak každodenný príchod domov alebo očariť každú návštevu už pri vstupe. Využiť ho však môžete aj inak...

 

 

Zaveste ho v dome... nemusí vždy zdobiť len vaše vchodové dvere, ale skrášliť a rozžiariť môže aj vašu chodbu, spálňu, kuchyňu... zaveste ho do okna, na stenu, či vnútorné dvere... výsledok vás poteší. Naviac veniec vám vydrží omnoho dlhšie, keďže nebude vystavený poveternostným vplyvom a slnku.

 

 

Dokonalý bude aj ako svietnik, položte ho na tácku a doplňte sviečkami. Večerná romantika naberie nové rozmery.

 

 

Slávnostné stolovanie, posedenie s priateľmi, či nedeľný obed... každá príležitosť, ktorej chcete dodať na „vážnosti“... aj tu vám pomôže krásny prírodný veniec. Stačí, ak mu prenecháte miesto v strede stola.

Nech už váš veniec umiestnite kamkoľvek veríme, že sa z neho budete tešiť :)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

vonavyatelier
vonavyatelier
4 predané ks, 2 hodnotenia

s vášňou a radosťou sa venujeme výrobe dekorácií pre vaše potešenie.. prírodné a voňavé vence, ktoré sa snažíme vyrábať v súlade s našou filozofiou - bez umelých materiálov, bez chémie a s láskou :)

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »