Žurnál+

Zbohom Creative Sist3rs, vitaj vercci!

P
vercci378 predaných ks, 96 hodnotení

Veronika K. » Tvorba / 2024-03-06 17:00:01 /  2 komentáre / 15 lajkov

Zbohom Creative Sist3rs, vitaj vercci!

 

vercci je pokračovateľkou značky Creative Sist3rs. Po dlhej a náročnej úvahe som dospela k rozhodnutiu, že názov CS zmením. Už od minulého leta vo mne silnel pocit, že značka sa od svojho vzniku posunula inam a názov ju už veľmi nevystihuje. Teda nie že by ma opustila kreativita :), ale v podstate som väčšinu času za komplet tvorbou aj fungovaním ja sama. Preto som sa rozhodla pre názov, ktorý bude výstižnejší :) Inak na hodnotách značky sa nič nemení: tolerancia a rešpekt voči prírode a voči sebe navzájom. Upcyklácia bude aj naďalej mojim hlavným motívom.

 

 

 

Nové meno ste už mohli postrehnúť tu sashe a na instagrame. A čo ďalšie sa mení s názvom? Postupne počas najbližších týždňov toho bude viac, niečo sa týka skôr administratívy v pozadí (to si ani nevšimnete), avšak viaceré zmeny budú aj v produktovom portfóliu. Čo však chcem prezradiť už teraz:

 

1. Cestovateľky zostávajú! všetky doteraz ponúkané veľkosti a väčšina materiálov ostáva. Naplánované sú aj nové veľkosti a pohráme sa aj s množstvom priehradok vo vnútri. Keďže je skladom ešte pomerne dosť Cestovateliek so starším logom, v priebehu marca bude na Cestovateľky so starým logom zľava - mrknite tu.

 

 

2. scrunchie gumičky u nás končia! Aktuálne ešte sú nejaké kúsky skladom, nájdete ich v obchodíku už za výpredajové ceny (klik tu). Mimochodom, ak by mal niekto záujem o zbytkové satény na gumičky, rada posuniem.

 

 

 

3. Nové shopperky! Prvá produktová novinka, zatiaľ vo fáze prototypu, ale na jarných trhoch už isto bude. Ušitá zo zbytkového vintage menčestru, s vreckami, zapínaním a dlhými uchami na plece :)

 

Čo sa týka eshopu, zatiaľ na ňom nájdete “starú” ponuku. Pripravujem taštičky s novým logom, kým ich však všetky dokončím a nafotím, ešte prejde pár dní.

 

 

Zatiaľ toľko z mojej strany :) Držte mi palce, nech transformáciu zvládnem a prebehne hladko. Cieľom je na jarných handmade trhoch ísť už pod novým názvom. Inak čo na zmeny hovoríte? Som zvedavá, napíšte mi do komentára :)

Komentáre

PohladnicePreRadost Držíme palce :) ... ako sa hovorí, zmena nás posúva ďalej ... a určite to zvládnete :)

2024-03-03 18:05:14

Katry Každá zmena je určitou výzvou,verím že ju naplníte a bude to parádny krok vpred, prajem nech sa darí...:)

2024-03-04 06:25:03
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Kozmetická taštička CESTOVATEĽKA - 16380657_Kozmetická taštička CESTOVATEĽKA by vercci
 Páči sa 41 ľudom
22 €
 - Kozmetická taštička CESTOVATEĽKA - 16421671_Kozmetická taštička CESTOVATEĽKA by vercci
 Páči sa 11 ľudom
22 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »