Domov » Žurnál+ » Autor: David Turčáni

Žurnál+

WellBEEing - priprav si zmysly na zážitky

David T. » Tvorba / 2022-05-10 17:00:01 /  5 komentárov / 23 lajkov / 265x zobrazený

Dosť často sa zamýšľame nad tým, aká je táto doba absurdná, ako musíme byť nonstop k dispozícii a online, stále scrollovať a apdejtovať, ponáhľať sa a byť v strehu, aby nám nič neušlo a pritom nám uniká život samotný.

My zbožňujeme chvíle ničnerobenia v tichu, ktoré dobíjajú energiu a prinášajú nové nápady! A taký bude aj náš zážitkový kurz wellBEEing, ktorý sme pripravili na našej vzdelávacej včelnici Včelí kRaj v Kokave nad Rimavicou

Veľmi aktívnym ničnerobením, kochaním sa, pozorovaním včiel, ochutnávaním, prechádzkami a tvorením veľa naučíme, spomalíme a aspoň na chvíľu vypneme. Bude to pomalé, ale intenzívne, bude to super!

Ak potrebuješ vypnúť, pozývame ťa na miesto, kde líšky dávajú dobrú noc a nevyzváňa stále telefón. Miesto, kde tvoj sluch upokojí šum trávy vo vetre, cvrlikanie cikád, zurčiaci potok, štebot vtáčikov, zvonenie kravských zvoncov. Sem tam ťa vyruší békanie všetečných oviec. A samozrejme nechýba liečivý bzukot včiel.

Chuťové poháriky uspokojí chuť medu, opojnosť medoviny a domácej kuchyne.

Budeš sa môcť kochať výhľadmi a spoznávať pri tom divé byliny.

Náš nový kurz wellBEEing je zameraný na aktívny oddych pri včelách, kde budeš mať možnosť toto všetko zažiť, ovoňať, ochutnať, vyrobiť si, no hlavne si poriadne oddýchnuť!

Budeš mať možnosť nahliadnuť do úľa, spoznať celý proces vzniku medu. Vlastnoručne si odleješ sviečku z včelieho vosku. Vyrobíš si voskový obrúsok aj hojivý balzam na pery, či propolisovú tinktúru.

Večeru si pripravíme spoločne na ohni a potom si oddýchneš v letnom kine pod hviezdami. Ak sa ti táto predstava páči, dopraj si zažiť túto čarovnú atmosféru a príď na náš wellBEEing kurz.

V cene máš zahrnuté lektorné, poctivú domácu stravu, všetok materiál na výrobu výrobkov, ktoré si môžeš zobrať domov a aj ubytovanie na jednu noc v útulnom vidieckom domčeku.

Komentáre

Trihrasky Nádherné prostredie ♥️

2022-05-10 18:12:50

klasika Perfektné

2022-05-10 20:51:31

siruparen Áno, to je to správne, to krásne, pre dušu i telo. Pekná cesta... Držíme vám zo srdca všetky palce!

2022-05-11 07:37:20

vcelikraj ďakujeme pekne :)

2022-05-11 08:10:38

mimoniak WAU, to musí byť super zážitok :)

2022-05-11 21:09:40

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
vcelikraj
vcelikraj
550 predaných ks, 114 hodnotení

Ahoj, sme vzdelávacia včelnica Včelí kRaj. V dielni na spracovanie včelieho vosku Voštinári a zamestnávame predtým dlhodobo nezamestnané ženy a ľudí z okraja spoločnosti. Vyrábame sviečky zo 100% prírodného včelieho vosku, poctivo a s láskou.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »