Domov » Žurnál+ » Autor: David Turčáni

Žurnál+

Valentín sviatok komercie?

David T. » Nové výrobky / 2021-02-02 11:56:22 /  2 komentáre / 5 lajkov

Aj napriek tomu, že sviatok zaľúbených - Valentín je pôvodne venovaný svätcovi, ktorý tajne oddával zaľúbených, vždy som tento sviatok pokladala skôr za sviatok konzumu a zbytočného dokazovania si svojej náklonnosti. Veď lásku si máme preukazovať celý rok, nie len jeden deň v roku.
No po náročnom roku s pandémiou, keď si každý deň pripomínam, že máme toľko dôvodov byť vďační každý jeden deň za to všetko čo máme, som sa rozhodla spraviť milé gesto aj na Valentína. Tohto roku by som svoju lásku a vďaku chcela vyjadriť nie len svojmu partnerovi (hoci najmä jemu, lebo to so mnou vydržal, hoci rozvodová krivka počas pandémie prudko stúpa), ale aj všetkým mojim drahým, ktorých mám rada. Chcem obdarovať, hoci len symbolicky, svojich rodičov, starú mamu, sestru aj kamarátov za to, že hoci sme sa v poslednej dobe nestretávali tak často a spoločných zážitkov máme teraz menej, no vždy sú tu pre mňa, hoci aj na diaľku. Myslím si, že tento sviatok môže byť nie len sviatkom zamilovaných, ale aj sviatkom lásky a vďačnosti. Čo si o tom myslíte, uznávate tento sviatok, chystáte sa niekoho obdarovať? Ak áno, v našom obchode pribudla milá maličkosť, ktorá vám navodí romantické chvíle, či zútulní domov. Sledujte náš obchod, finišujeme ešte zopár srdečných noviniek (nielen) pre zaľúbených.

Edit: Pribudli Valentínske sviečky v skle

Píše: Soňa z tímu Voštinári

Komentáre

patkan Pre mna je 14.2. dnom narodenin stareho otca. Bohuzial nas minuly rok opustil a nestihla som mu zablahozelat. Kvoli sustavnej nadche som ho vo februari nenavstivila a od marca uzavreli domovy socialnych sluzieb. Tento den bude mat navzdy horkosladku prichut.

2021-02-02 15:20:05

vcelikraj @patkan tak to je naozaj veľmi smutné a je nám to veľmi ľúto, aj keď vám to nepomôže:(

2021-02-09 10:08:08

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Sviečka z včelieho vosku v brúsenom skle - číra - 12687524_Sviečka z včelieho vosku v brúsenom skle - číra by vcelikraj
 1 komentárov
 Páči sa 57 ľudom
22,- €
 - Sviečka z včelieho vosku v brúsenom skle - Valentín - 12978073_Sviečka z včelieho vosku v brúsenom skle - Valentín by vcelikraj
 1 komentárov
 Páči sa 55 ľudom
22,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »