Domov » Žurnál+ » Autor: David Turčáni

Žurnál+

Darček pre včelárov a včelárky, milovníkov prírody I.

David T. » Nové výrobky / 2022-11-29 14:26:02 /  Pridaj komentár / 4 lajky

Sme vzdelávacia včelnica Včelí kRaj na strednom Slovensku a počas včelárskej sezóny k nám príde viac ako 500 detí zažiť aspoň na jeden deň, aké je to byť včelárom, včelárkou, nahliadnuť do úľa a spriateliť sa so včelami.

Okrem toho robíme kurzy včelárenia pre začínajúcich aj pokročilých včelárov a včelárky, zážitkové pobyty v duchu wellBEEing, kurzy pre marginalizované skupiny. Toto všetko však robíme sezónne, no téma ochrany včiel  a ostatných opeľovačov je taká dôležitá, že by sme našu sezónu chceli predĺžiť a venovať sa zážitkovému vzdelávaniu celoročne. Preto sme pred časom spravili "crowdfundingovú" kampaň, kde ľudia, ktorým sa páči myšlienka envirocentra zameraného na opeľovače, mali možnosť podporiť nás v našej snahe.
V rámci odmien za podporu kampane sme ponúkali aj risografiku s motívom Včely, ktorú pre nás vytvoril náš kamarát a umelec Radovan Šenšel. Ostalo nám pár kusov, tak sme sa rozhodli ich ponúknuť aj tu, lebo nám sa veľmi páčia a myslíme si, že by darček v podobe ručne tlačenej risografiky potešil každého včelára, včelárku aj milovníkov a milovníčky prírody, či risografík.
Tieto grafiky sú tlačené na Munken Pure Rough 170g papieri vo formáte A3 a použité sú tri farby. Všetky grafiky sú očíslované a signované a každá z nich je originál. Tak ak máte v okolí niekoho, koho chcete potešiť a má vzťah k prírode, toto je dobrý tip na darček ;) A ponáhľajte sa, nové už tlačiť nebudeme ;)

P.S.: V našom obchode máme aj iné darčeky pri milovníkov a milovníčky prírody. Napríklad wellBEEing zážitkovo oddychový víkend pri včelách, alebo včelárske kurzy. A samozrejme ponúkame sviečky z včelieho voskuv našej dielni, ktorú možno poznáte zo Sashe skôr ako Voštinári.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
vcelikraj
vcelikraj
555 predaných ks, 117 hodnotení

Ahoj, sme vzdelávacia včelnica Včelí kRaj. V dielni na spracovanie včelieho vosku Voštinári a zamestnávame predtým dlhodobo nezamestnané ženy a ľudí z okraja spoločnosti. Vyrábame sviečky zo 100% prírodného včelieho vosku, poctivo a s láskou.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Risografika Včely - 15159142_Risografika Včely by vcelikraj
 Páči sa 9 ľudom
37 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »