Domov » Žurnál+ » Autor: Bronislava Štubňová

Žurnál+

Snáď zrelá úvaha o mojej značke

Bronislava Š. » Tvorba / 2023-11-29 15:59:28 /  4 komentáre / 10 lajkov

Každá značka začína u jeho tvorcu. Zohľadňuje jeho temperament, preferencie, emócie a iné osobné atribúty. Aká je teda tá moja?

Značka v.IHLE.niť je určite introvertná a citlivá. Má veľmi rada mega farebné veci, napr. doplnky do domácnosti, no nie na sebe; oblečenie určite preferuje v jemných, pastelových, zemitých, prírodných farbách. To preto, lebo nechce kričať na diaľku, vynikať na prvý pohľad, silné farby na nej pôsobia rušivo. Vie vyniknúť zblízka, po určitom kontakte, zblížení, otvorení sa.Jej energia je nenápadná, pokojná, no verím, že aj silná. Navonok sa rada schováva v pohodlnom, voľnejšom oblečení. Necíti sa pohodlne v niečom obtiahnutom, čo ju dusí. To preto, lebo potrebuje slobodu, voľnosť, plný dych a rozlet.

Má rada harmonické kombinácie, pretože súčasťou jej poslania je vytvárať harmóniu vo všetkých oblastiach života. Zbožňuje mierne obdobie ako jar a jeseň; svetlo a farby prírody sú vtedy jemné, tlmené, a teploty sú také akurát, aby mohla ľahko vrstviť oblečenie. Vtedy sa cíti najviac sebaisto, keď má na sebe viac kusov oblečenia. To preto, lebo aj ona má mnoho vrstiev, nie je jednoduché dostať sa k jej jadru. (Už aj takéto marketingové odhalenie ju stojí veľké úsilie).

Napriek tomu, že niekedy pôsobí komplikovane a neprístupne, miluje život, no vidí ho v tých najjemnejších veciach - v pavučine natiahnutej v tráve, v skoro-rannom speve prvého vtáčika... Miluje život, aj keď popíja kávu na peknom starobylom námestí a len tak sleduje ľudí a život naokolo. Vyživuje to jej bohatý, farebný vnútorný svet.

Niekto by povedal, že je pomalá (nie však, keď posiela objednávky : -). Je to preto, lebo impulzívnosť jej nesedí, najradšej má, keď si veci môže premyslieť alebo naplánovať.

A napokon, je veľmi šťastná, keď nájde v niekom niečo, čo majú spoločné. Sú to drobné okamihy, ktoré ju vynášajú z jej bublinky von a prinášajú radosť zo spojenia a jednoty. Každý sme predsa len čriepkom vo veľkej farebnej skladačke vesmíru, a vyjadrením seba sa môžeme spájať a vytvárať spolu harmonický svet.A čo ty? Aké farby rád/rada nosíš? A aký/aká si TY? Máme niečo spoločné? Zarezonovalo niečo v tebe? Napíš, som zvedavá :-)

A ak máš chuť niečo odo mňa mať, ale viac na mieru (napr. vecičku predsa len v inej farbe), ozvi sa, určite dačo vymyslíme.

Ďakujem za prečítanie môjho príspevku!

Broňa čiže v.IHLE.niť

Komentáre

AdharaDecor Tak ja mám spoločné to, že tiež mám radšej voľné oblečenie, voľnosť a slobodu celkovo a milujem jeseň. A tiež som rada, keď má aspoň niekto niečo so mnou spoločné. :-) Voči farbám oblečenia však nie som nijako zvlášť vyhradená, nosím, čo príde (väčšinou od mamy).

2023-11-29 16:31:02

v.IHLE.nit Super, to sa teším, že máme čosi spoločné, ďakujem za koment :-)

2023-11-29 18:18:20

PohladnicePreRadost .. :) ... aj ja mám rada harmóniu, snažím sa pri obliekaní zladiť, najčastejšie v odtieňoch modrej, čiernej, ale občas si dám aj červený či oranžový sveter :) ... v lete sa oblečiem farebnejšie :) ... zbožňujem kávu :) ... rada si ju len tak popíjam :) ... som "býk", takže vraj sme tiež pomalší :) ... rada si veci premyslím v kľude ... rada som si prečítala Váš žurnál, držím palce, nech sa darí :)

2023-11-30 11:18:55

v.IHLE.nit Ďakujem PohladnicePreRadost :-) ja som tiež pozemské znamenie, kozorožec, a mám veľa býkov vo svojom živote :-) Ďakujem za koment, nech sa darí! :-)

2023-12-02 15:19:09

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Námornícky oversized top 1/2 rukáv - 15716203_Námornícky oversized top 1/2 rukáv by v.IHLE.nit
 Páči sa 15 ľudom
39 €
 - Námornícka šatka - 16021292_Námornícka šatka by v.IHLE.nit
 Páči sa 8 ľudom
27 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »