Žurnál+

Vlnienky pre odvážne vlásky

P
uskacik369 predaných ks, 146 hodnotení

Ľubomíra M. » Tvorba / 2022-02-23 17:00:02 /  Pridaj komentár / 18 lajkov

Milé Sashenky aj Sashenkovia, náš obchodík nejaký čas fungoval v obmedzenom režime. Dostupné vecičky boli len tie, ktoré boli skladom. Bolo a je to z dôvodu rodičovskej dovolenky.

S postupne pribudúdajúcimi mesiacmi sme si vytvorili režim, v ktorom som si našla trošku času na doplňanie skladu a otvorila som na niektoré vecičky aj možnosť výroby na objednávku. Nakoľko nie som stále pánom ani svojho "troško-času", výroba trvá dlhšie a jej trvanie je uvedené v dobe dodania.

 

Veselé vlnienky skladom

Tento žurnálik chcem vizuálne venovať nedávno doplneným francúzskym sponkám Vlnienkam, ktoré ste si obľubili v minulom roku. Pridala som k nim aj nový variant - sponku dlhú 8 cm, ktorá v pohode dokáže udržať hustejšie vlasy, aj vlasy dospelej žienky.

 

 

 

 

Sponky sú robené v rôznych farebných kombináciach. Ja milujem farby. Prinášajú do života hravosť, radosť a dokážu rozsvietiť lampu naších osobností. Vyberať ich k sebe bolo pre mňa potešením.

Ešte máličko k francúzskym sponkám. Nie každý ich musí. Zo svojej skúsenosti však môžem povedať, že mi krásne držali chvost či drdol aj v čase, keď moje vlasy boli omnoho hustejšie (kombinácia "po pôrode" a prekonanie kovidu si vypýtali svoju daň).

 

 

 

 

Farbičky Vlnienok budem s ohľadom na dostupný čas postupne dopĺňať. Ďakujem a budem sa tešiť, ak si do nášho obchodíku nájdete cestu. Zároveň posielam pozdravy od mojich dvoch kolegov ♥

 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Vlnienka malá - 14133081_Vlnienka malá by uskacik
 Páči sa 135 ľudom
4,95 €
 - Vlnienka veľká - 14138155_Vlnienka veľká by uskacik
 Páči sa 21 ľudom
6,95 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »