Domov » Žurnál+ » Autor: Ľubomíra Mešťanová

Žurnál+

Darček, s ktorým potrénuje pamäť celá rodina

Ľubomíra M. » Tvorba / 2021-05-20 19:56:54 /  1 komentár / 8 lajkov

Toto je naša novinka, ktorú v predaji zatiaľ nenájdete. Nakoniec som sa však rozhodla, že vám ju predsa len trochu predstavím. Bola by škoda, keby ten celý čas a snaha strávená jej kreslením a tvorenéim zapadli v skrini prachom.

Myšlienka na výrobu Pexesa skrsla pred minulými Vianocami, keď som si dávala dotláčať kruhové držiaky na zvieratkovské gumičky. Odvtedy som k už existujúcim grafíkám (držiakov ale aj vankúšov) postupne prikreslila ďalšie.

Každé zvieratko je vlastne zvieratko, nakreslené s jeho charakteristickými znakmi jendoducho po mojom, detsky a pre deti. Ja osobne, som si osobitne zaľúbila Líšku vo všetkých farbách (Tú ľúbim najviac), žirafku, levíka, krokodíla, zebru, lienku, sovičku a jelenčeka. Ale mám rada aj ostatné. Po vymojkaní a posúvaní líčok či očí o milimeter sem a tam sa mi všetky vryli láskyplne pod kožu.Pexesá sú rozdelené do 3 sád po 10 párov

Prvá je LÍŠKA ( v základných farbách, aj farbách dúhy) - pexeso, s ktorým si detičky potrénujú ručičky a naučia sa farbičky. Obsahuje 10 párov líštičiek v 10 farbách. Z jednotlivých farbičiek možno dokonca vyskladať aj líšku v dúhovej postupnosti. ;)

 

 

Druhá je sada inšpirovaná lesným osadenstvom, v ktorej nájdete vybrané tuzemské zvieratká a posledná je sada, v ktorej sa ukrýva partia kamošov z cudziny, ktorú u nás detičky nájdu v ZOO.

 

Pexesá majú na tváričke zvýraznené prvky lakom tak, aby na seba upútali pozornosť a pri hre s dieťatkom ste na ne mohli ukazovať a učiť sa tak nielen farby, či druhy zvieratiek, ale aj jednotlivé časti ich papuliek či tváričky.

Bohužiaľ, lak z okrajoch trošku schádza, keď ich často chytáte.  Ono, mohla som ich dať do ponuky a vy by ste si to ani nevšimli, možno až po pár razoch a neriešili. Vlastne ani ja by som, kým so ho nerozbalila a nezačala fotiť a pritom mocne obchytkávať. A tak ako som začala, tak som s fotením pri líške skončila. Nuž jaj.

Nestojí mi za to predávať niečo o čom nie som 100 % presvedčená, aj keď už ma to stálo celkom dosť. Ale aj o tom je život, posúvanie či učenie.

Pexeso je plne funkčné, pevné papierové (detičky ho len tak neohnú) a jeho farbičky sú žiarivé.  Vždy sa snažím hľadať niečo dobré aj v tom zlom a tak som si povedala, že pexeso Vám pribalím k objednávke nad 60€ ako darček. V prípade takej objednávky do poznámky stačí uviesť, o ktorý typ máte záujem. Inak vyberiem náhodne. ;)

 No a na koniec. Pexeská chcem dať vytlačiť nanovo, ale najskôr v jeseni alebo na začiatku budúceho roku. Zatiaľ veľmi neplánujem, lebo čoskoro nám do tímu pribudne malá uškatá parťačka, od ktorej bude veľa, vlastne všetko, závisieť. :-)

Verím, že rodinná hra aspoň ako darček zatiaľ poteší.

Pekný víkend!

Komentáre

woodee Krásne

2021-05-21 14:35:37

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
uskacik
uskacik
369 predaných ks, 146 hodnotení

R O D I Č O V S K Á D O V O L E N K A
Momentálne v ponuke nájdete veci skladom, ktoré odosielam do týždňa od úhrady objednávky alebo vecičky na objednávku, ktorých doba výroby trvá do 3 týždňov od prebehnutia úhrady objednávky. Ďakujem pekne za p

R O D I Č O V S K Á D O V O L E N K A
Momentálne v ponuke nájdete veci skladom, ktoré odosielam do týždňa od úhrady objednávky alebo vecičky na objednávku, ktorých doba výroby trvá do 3 týždňov od prebehnutia úhrady objednávky. Ďakujem pekne za pochopenie.


Pôvodné meno mirabelis

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »