Prečítaj si aktuálne hodnotenia, ktoré práve udelili predajcom ich kupujúci.

Neregistrovaný: Dufala som,že to bude take pekné ako na stranke,ale je to ešte krajšie.Cela súprava je veľmi milá a pekná.Som spokojná.A veľmi rýchle dodanie. viac info

Užívateľ: Krásne a kvalitné náramky. viac info

SimonaPavlikovska: Veľká spokojnosť aj s kvietkami aj dodaním. viac info

martina334: Velmi pekne dakujem za stojan, je krasny. Dodanie bolo rychle, komunikacia taktiez. Maximalna spokojnost. viac info

zuzka2003: Šaty sú ľahučké a ideálne na horúce letné dni, sú pohodlné a pekne ušité. viac info

zuzka2003: Krásna farba, príjemné tričko a originálny strih, pekne ušité. viac info
2025-05-05 10:44:57

Deky a vankúšiky od GABIDEKOR prekrásne dopĺňajú a zútulňujú izby na našom penzióne, hostia pri vstupe do izieb sú ohromení.