Domov » Žurnál+ » Autor: Martina Horváthová

Žurnál+

Med - Kleopatrine tajomstvo krásy

Martina H. » Tvorba / 2017-06-22 12:55:01 /  2 komentáre / 18 lajkov

Na med by sme sa mali pozerať aj z iného uhla pohľadu a nielen ako na sladidlo, prísadu do receptov, či doplnkov pri liečbe ochorení. Je to látka, ktorá nielen naše zdravie udržiava vo forme, ale pomôže aj ku kráse našej pleti.

 

Hydratačné a zmäkčujúce účinky medu privíta aj naša pleť, ktorá je čoraz viac vystavená nežiadúcim vplyvom vonkajšieho prostredia. Jej vysušenie spôsobuje nielen studené zimné počasie, ale aj suchý vzduch vykurovaných priestorov. Nielen v zime je potrebné sa intenzívnejšie startať o pokožku. Leto je taktiež ročným obdobím, kedy je naša koža vystavená určitým extrémom. Všetci máme radi slnko a opaľovanie, avšak niekedy ani nevieme ako, a preženieme to. Med je skvelým záchrancom pre našu pokožku za každých okolností.

 

 

Zázračné účinky medu už v dávnej minulosti objavila Kleopatra, ktorá si údajne denne pridávala med do kúpeľa. Med je prírodné bohatstvo plné blahodárnych látok pre vnútornú aj vonkajšiu krásu a zdravie.

 

 

Obsahuje monosacharidy: glukózu a fruktózu, čo sú jednoduché cukry, ktoré sú ľahko štiepiteľné. Ďalej obsahuje vitamíny A,B,C,D,E a K, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a v neposlednom rade veľmi vzácnu včeliu materskú kašičku. Všetky tieto látky pôsobia priaznivo nielen na zdravie, ale aj na krásu.

Med pokožku osviežuje, ukľudňuje, vyživuje a aj na pleti sa uplatňujú jeho čistiace a antibakteriálne účinky. Regeneruje bunky na jej povrchu, aktivuje krvný obeh v cievach a tým prispieva k tomu, aby bola pokožka ešte mäkšia a hladšia.

 

 

Med a všetky včelie výrobky, ktoré obsahujú HONEY výrobky pochádzajú od slovenských malovýrobcov vysokej kvality.

Našu HONEY kolekciu s nádhernou vôňou tvoria mydlo, sprchové želé, šumivka do kúpeľa, balzam na pery, telové maslo, tuhý šampón a kondicionér. Všetky produkty sú vyrobené ručne a s láskou k prírode.

 

 

Dopraj si luxusnú starostlivosťa ako Kleopatra. Určite to stojí za vyskúšanie ;) A keďže tento mesiac sestra Katka oslavuje narodeniny, rozhodla sa ich osláviť spolu s vami. Zľavou na všetky produkty z HONEY kolekcie vo výške 31%.

 

 

Katka & Maťa

2SIS cosmetics

Komentáre

SwaroK Medová kolekcia je perfektná! Vonia neskutočne dobre, vo vlasoch si ju užijete dĺĺĺho a spokojná som aj s účinkami. So sprchovým želé si umývam dokonca tvár a ešte som nemala prípravok, ktorý by bol k pleti taký jemný, vôbec nezosušuje. Mala som aj kokos a malina/jahoda, ale med je jednoznačne favorit.

2017-06-23 14:28:27

twocosmetics Wau ďakujeme za krásne slová. Sme veľmi radi, že ste s výrobkami spokojná. :)

2017-06-26 11:19:07

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - HONEY balzam na pery - 10833039_HONEY balzam na pery by twocosmetics
 Páči sa 40 ľudom
3,- €
 - HONEY šumivka do kúpeľa - 7961114_HONEY šumivka do kúpeľa by twocosmetics
 Páči sa 6 ľudom
2,50 €
 - HONEY sprchové želé - 10832934_HONEY sprchové želé by twocosmetics
 2 komentárov
 Páči sa 32 ľudom
6,50 €
 - HONEY telové maslo - 10832931_HONEY telové maslo by twocosmetics
 2 komentárov
 Páči sa 36 ľudom
12,- €
 - HONEY vlasový kondicionér - 10832946_HONEY vlasový kondicionér by twocosmetics
 Páči sa 30 ľudom
10,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »