Žurnál+

Kolekcia Príbehy

P
trulyemily1771 predaných ks, 672 hodnotení

Emília D. » Tvorba / 2022-10-04 07:00:01 /  4 komentáre / 16 lajkov / 290x zobrazený

Ubehol už viac než rok od kedy som zverejnila kolekciu šperkov Očakávanie. Tvorila som ju s našou malou Lanou v bruchu a teraz má už rok a štvrť! Keď si spomínam na toto obdobie, popravde mi to pripadá ako v minulom živote. Toľko sa toho od vtedy zmenilo! Teraz prežívam novú kapitolu môjho života. Nový príbeh.

 

 

A presne tak som nazvala aj moju novú kolekciu minimalistických šperkov - Príbehy. Každý z nás si v sebe nosí ten svoj. Je to neustály vývoj, lebo všetko sa mení - svet okolo nás, náš život, aj my samotní. Ale viete, čo vo mne ostáva stále úplne rovnaké? Radosť z tvorby a túžba posúvať sa v nej ďalej. Moja dielňa je môj malý svet, v ktorom sa pre mňa čas vždy zastaví a úplne ma pohltí.

 

No a výsledkom mojej najnovšej tvorby je kolekcia Príbehy, ktorú som mala to šťastie nafotiť na nádhernej Márii Bartalos v spolupráci talentovanou fotografkou Silviou Leitmannovou. Výsledok je podľa mňa úplne prekrásny a veľmi sa z neho vytešujem. Keď vidím ten profi výsledok, určite by mi nenapadlo, v akom blázinci fotky vznikali. :D

 

 

Na fotenie sme si prenajali Kabinet pomalosti v Novej Cvernovke, ktorý má úžasnú atmosféru a vyzerá ako niečo medzi bytom mojej babky a začarovanou knižnicou. ♥ Názov tohto priestoru bol však v úplnom kontraste s tým, čo sa v ňom odohrávalo! Ja som si na fotenie priniesla moju Lanu, Mary svojich chlapcov Jonyho a Noela a s tromi malými deťmi si asi viete predstaviť, že to o žiadnej pohodičke a pomalosti nebolo. Skôr tak na štýl rýchlo a zbesilo! Po fotení mi fotografka Silvia, ktorá tam bola jediná bez detí, povedala, že sa teraz ide najesť niekam do ticha. :D

 

Bol to síce poriadne intenzívny deň, ale bol krásny a ja naňho budem navždy spomínať s úsmevom. Veľmi sa teším, že sa s vami môžem teraz podeliť o výsledok našej práce a predstaviť vám novú kolekciu. Pozrite si v galérii všetky fotografie a dajte vedieť, čo na ňu poviete. :)

 

Komentáre

Sandante tie fotky pôsobia veľmi upokojujúco a pohodovo :)) nebyť Príbehu :)) k nim, nikto by netušil intenzitu pri ich tvorbe :))) šperky sú ako vždy holdom minimalizmu, veľmi pekné :)

2022-10-03 15:23:50

trulyemily @Sandante Ďakujem veľmi pekne, teším sa, že sa fotky aj šperky páčia ♥

2022-10-04 18:46:42

HelkaAndr Pekný pohled do zákulisí a krásné šperky :-)

2022-10-05 07:19:55

trulyemily @HelkaAndr Ďakujem krásne, je to úžasný pocit, že po mesiacoch práce je kolekcia konečne von a mohla som ju predstaviť fanúšikom handmade tvorby :)

2022-10-05 12:33:321x
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Strieborné visiace náušnice so swarovski perlami - menšie - 14918044_Strieborné visiace náušnice so swarovski perlami - menšie by trulyemily
 2 komentárov
 Páči sa 49 ľudom
35 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »