Domov » Žurnál+ » Autor: Tomáš Michlík

Žurnál+

Krása Slovenska zachytená v ilustráciách

Tomáš M. » Tvorba / 2021-05-04 10:50:26 /  Pridaj komentár / 3 lajky

 

Už vás nebaví tá prázdna stena v byte? Priemer, nuda? Vytvorte si priestor, ktorý bude jedinečný. Nechaj sa inšpirovať tým najlepším, čo doma máme.

Sme slovenská firma TriTri spod Tatier

Ilustráciou a pestrosťou jej foriem chceme zachytiť jedinečné stvárnenie miest ktoré stoja za to, aby ste ich aspoň raz v živote navštívili. Všetko to pekné, čo človek zažije alebo uvidí, by si najradšej navždy zapamätal a zachoval v pamäti.

 

V rámci projektu sme vytvorili prvú sériu 13 postrov, všetky sú po vizuálnej stránke precízne ilustrované aby čo najlepšie vystihovali danú lokalitu. Nájdete medzi nimi napríklad Veľký Rozsutec, Gerlachovský štít, Lomnický štít alebo Štrbské pleso.

 


 

Posteri vyrábame v menších množstvách so snahou o maximálnu kvalitu, každý výtlačok je jedinečný, originálny s vlastným vyrazeným číslom. K nim máte možnosť si zakúpiť drevený rámik vyrobený na Slovensku, ktorý vaše dielo dokonale zvýrazní.

  

Vyberte si ten svoj a vneste do svojho domova kúsok Slovenska. Či už si milovník turistiky alebo objavovania kultúrnych pamiatok, jednoznačne si prídeš na svoje.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
tritri
tritri
10 predaných ks, 6 hodnotení

Krása Slovenska zachytená v ilustráciách.

Ilustráciou a pestrosťou jej foriem chceme zachytiť jedinečné stvárnenie miest ktoré stoja za to, aby ste ich aspoň raz v živote navštívili.

Moje kategórie

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »