Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Sabová

Žurnál+

Kamienkové tenisky – 4 kombinácie ako ich nosiť

Zuzana S. » Blogy / 2017-07-26 06:55:01 /  3 komentáre / 26 lajkov

Bežne sa asi stretávate s klasickou kombináciou jednoduchých tenisiek s bežný outfitom tj. rifle + tričko. Avšak, čo ak máte tenisky nie veľmi bežné, alebo by ste si také chceli zaobstarať, len neviete k čomu ich nosiť. Preto som sa vám dnes rozhodla priniesť malú inšpiráciu ako sa dajú moje kamienkové (… ale aj maľované) topánky ľahko kombinovať s rôznymi outfitmi. Či už do práce, do mesta alebo aj na nejakú tú spoločenskú udalosť.

1. Netradičná nevesta

Naozaj nie každá z nás túži mať klasické „tortové“ šaty a svadbu podľa tradičných zaužívaných zvykov. Niektoré ženy dokonca na nohách neznesú opätky, alebo si to pri svojej výške nemôžu dovoliť. Preto sú príjemným ozvláštnením pre nevesty, práve takéto tenisky. Výhodou je, že v nich môžete bez problémov pretancovať celučičkú noc a zároveň ich viete využiť aj po svadbe :) To si samozrejme ukážeme tiež, čoskoro…

šaty Zoot, kvetinová čelenka AndyCreative

 

2. Družička / hosť na svadbe

Pamätáte si tie americké svadby, kde sú všetky družičky rovnaké? Na Slovensku to síce nie je až takým zvykom, ale snažíme sa aspoň mať, na niektorých svadbách družičky v rovnakých farbách. Čo tak to trochu ozvláštniť? :) Čo keby mala každá družička svoje kamienkové tenisky k outfitu? Možno pre niekoho šialenosť, ale prečo nie? Prípadne sa chystáte na svadbu ako hosť a neviete čo na seba? Kto povedal, že pod tou peknou tylovou sukňou nemôžu byť vaše obľúbené tenisky? Nikto, a ešte ak vám počas svadby občas vykuknú, verte že zaujmete okolie a pár ľudí sa príde spýtať odkiaľ ich máte…

tylová sukňa Zoot, topík F&F, kvetinový box Luxury Day

 

3. Na nákup, či do mesta

Kto povedal, že pri nakupovaní, nemôžeme byť pekné a zvodné. Nákupy potravín predsa nemusia byť nočnou morou každej ženy. Šup ho sa vyparádiť sa, nahodiť svoje bling bling tenisky a garantujem, že ostatné vám budú závidieť, ako to nakupovanie tak ladne zvládate. Ak vás náhodou kamoška zavolá medzi tým na kávu, nemusíte váhať či je "súce", aby vás takto neupravenú videla. Tip na záver: Klobúk je cez leto nutnosťou a perfektne zakryje ten váš ranný (hm) výtvor na hlave, čo sa nedá ani náhodou rozčesať.

šaty klobút sieťovka Zoot, ovocíčko z Billy :D

 

4. Na festival

Áno, áno… leto a festival, to k sebe jednoducho patrí. Najkrajšie na týchto fesťákoch je to, že tam sa móda nepíše a nemá hranice. Tam jednoducho môžete kombinovať aj to, na pohľad nekombinovateľné. Vždy sa však treba pripraviť, ako na chladné dni, tak aj na tie, kedy máte chuť umrieť z toľkého slnka. Musíte myslieť aj na svoje pohodlie a voľnosť pohybu, ako aj na to, aby ste nestratili cenné veci ako mobil, peniaze a pod. Ja som vám v tomto prípade nakombinovala taký viac letný look na tie slnečnejšie dni. Síce bez klobúka, ale myslím, že pri menšej obmene by styling zniesol aj ten. No všímajte si tú vychytávku v podobe mega super fest ľadvinky. Máte kde dať cennosti, ale zároveň máte voľné ruky na slobodné hopsanie svojej obľúbenej kapely.

ľadvinka Zoot, šaty F&F

Na dnes je to moji milí všetko, ale čakajte v blízkej dobe ešte jeden styling, kde som sa vám rozhodla ukázať, ako môžete ísť aj do divadla s botičkami z mojej tvorby.

Za týmito fotkami stojí šikovná Zuzana Susy Madarászová, ktorú môžete poznať a nájdete na internete aj ako "Butterfly creative by Susy". Touto cestou jej za ne ďakujem ♥

Komentáre

zuzug Zuzi, nádherné outfity . Pre mňa topka je look s dlhou sukňou, to je tak pôvobné , to by chcelo stránku v časopise.

2017-07-26 09:18:111x

suzina @zuzug ďakujem krásne :) až sa červenám hihi

2017-07-26 13:25:52

MattyURBANIC ♥♥♥

2017-07-27 00:24:541x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
suzina
suzina
39 predaných ks, 48 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Značka handmade by ZuZu je všehochuť toho čo ma baví. Je to blog, je to handmade, som to ja a moje kreatívne chvíle.
***
Aktuálne značka handmade by ZuZu dopredáva svoju minulú tvorbu, tá nová je limitka = jednokusovky z môjho kreatívneho ja.

OBUV VYRÁBAM AJ NA OBJEDNÁVKU, treba napísať akú veľkosť potrebujete a približnú predstavu.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - kamienkové tenisky - 4017350_kamienkové tenisky by suzina
 6 komentárov
 Páči sa 37 ľudom
20,- €
 - maľovala som si... len tak... - 5284037_maľovala som si... len tak... by suzina
 Páči sa 37 ľudom
25,- €
 - maľovala som si... II. - 8203728_maľovala som si... II. by suzina
 6 komentárov
 Páči sa 53 ľudom
30,- €
 - kamienkové tenisky - AB star - 7004047_kamienkové tenisky - AB star by suzina
 Páči sa 21 ľudom
45,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »