Domov » Žurnál+ » Autor: Slavomíra Spišáková

Žurnál+

Oslávme spolu MDD :-)

Slavomíra S. » Zľavy a súťaže / 2019-05-31 20:54:25 /  Pridaj komentár / 3 lajky

Oslávme spolu Medzinárodný deň detí a urobme radosť našim deťom napríklad peknou háčkovanou hračkou :-) Každé dieťa si predsa zaslúži byť šťastné. Keď sú deti šťastné, tak aj ich rodičia sú spokojní :-) A keďže 1. jún - je ich deň, chcela by som im urobiť radosť, nielen v tento deň, ale počas celého mesiaca :-) Verím, že milé háčkované zvieratko dokáže potešiť každé dieťa :-) Pripravila som si preto na celý jún pre Vás a hlavne pre Vaše deti akciu - ku každej objednávke tovaru nad 10 € dostanete k objednávke - 1 mini-zvieratko/prívesok (sovičku, chobotničku alebo zajačika) Zadarmo :-) Zvieratko - prívesok sa dá použiť ako prívesok na kľúče, na tašku, na kočík .... aj ako malá hračka, ktorú si môže dieťa zobrať kdekoľvek so sebou :-) Všetko najlepšie k MDD :-)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
susu_hackohracky
susu_hackohracky
24 predaných ks, 15 hodnotení

Vitajte v mojom obchodíku :-) Najradšej háčkujem hračky pre detičky a robím ich s radosťou a s láskou :-) Používam hlavne 100% bavlnu a iné prírodné materiály. Každá ručne vyrobená hračka je iná, má svoj príbeh a dušu ....

Ku každej objednávke tovaru za viac ako 15€ - do 31.01.2020 - dostanete prívesok - malé háčkované zvieratko (sovičku alebo chobotničku) - ZADARMO k objednávke :-)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »