Domov » Žurnál+ » Autor: Slavomíra Spišáková

Žurnál+

ZĽAVA 20% pri nákupe nad 40 € v obchodíku susu_hackohracky

Slavomíra S. » Zľavy a súťaže / 2019-11-16 16:32:45 /  Pridaj komentár / 2 lajky

Ahojte :-) Chcela by som Vám teraz v novembri urobiť radosť a ponúkam Vám 20% zľavu pri nákupe nad 40€ v mojom obchodíku susu_hackohracky :-)

Blížia sa Vianoce, všetci už rozmýšľame, čo by sme kúpili  pre našich blízkych, čo by sa im páčilo a čím by sme im urobili radosť ... Pozývam Vás do môjho obchodíku, kde nájdete hlavne milé háčkované hračky pre detičky, ale aj háčkované vianočné ozdoby, háčkované sieťovky, tašky, čiapky, papučky, obaly na mobil a pod.

Ak si vyberiete niečo z mojej ponuky, máte teraz možnosť získať zľavu 20% - táto zľava platí len pri nákupe nad 40 €. Túto zľavu môžete získať pri nákupe v mojom obchodíku v termíne od 16.11.2019 do 23.11.2019

Kód zľavovej poukážky: S7HSPM5

Háčkujem hračky väčšinou zo 100% bavlny, nemám rada "umelé" priadze a využívam ich minimálne. Hračka zo 100% bavlny je vždy iná, prírodnejšia, kvalitnejšia, lepšia :-) Pri výrobe každej hračky sa teším na to ako bude nakoniec vyzerať, lebo každá ručne vyrobená hračka je iná. Aj keď háčkujem 2 "rovnakých" mackov a použijem tú istú priadzu, nikdy nevyzerajú celkom rovnako, vždy sa niečim líšia a to je na tom tvorení krásne ... a práve preto ma to baví :-) Ručne vyrábané hračky sú jednoducho vždy iné a originálne ... a keďže do nich pri výrobe vkladám aj kúsok seba, svojej radosti, svojej lásky, svojho času .... moje hračky tú radosť potom rozdávajú ďalej :-)

Ak chcete urobiť svojim deťom radosť a rozžiariť im očká, kúpte im ručne vyrobenú hračku - kamaráta do každého počasia, s ktorým sa dá krásne hrať, túliť, spinkať, zabávať :-)

Teším sa na Vás v mojom obchodíku susu_hackohracky :-)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
susu_hackohracky
susu_hackohracky
24 predaných ks, 15 hodnotení

Vitajte v mojom obchodíku :-) Najradšej háčkujem hračky pre detičky a robím ich s radosťou a s láskou :-) Používam hlavne 100% bavlnu a iné prírodné materiály. Každá moja ručne vyrobená hračka je iná a v každej je kúsok môjho srdiečka :-)

Ku každej objednávke tovaru za viac ako 15€ - do 31.01.2020 - dostanete prívesok - malé háčkované zvieratko (sovičku alebo chobotničku) - ZADARMO k objednávke :-)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Malá morská víla :-) - 9421961_Malá morská víla :-) by susu_hackohracky
 2 komentárov
 Páči sa 8 ľudom
17,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »