Domov » Žurnál+ » Autor: Mati K

Žurnál+

Zabaľ ju od lásky do (eko)lásky

Mati K. » Tvorba / 2019-01-16 12:41:00 /  3 komentáre / 23 lajkov

Vianočné prestierania sme ešte ani nestihli stiahnuť zo stolov a už tu na nás z každej strany kričí srdcová záležitosť menom Valentín.

Jednoznačne, pre mňa sú najväčším sviatkom lásky Vianoce, no ak je tu ďalší priestor pre lásku, ja som len za. Také sviatky by sme mohli mať hádam aj každý deň. A keď nie svetovo, tak aspoň naše osobné „sviatky“, kedy budeme jednoducho láskavejší, milší a budeme vedieť lásku sprostredkovať ďalej tým správnym jazykom lásky.

Správny jazyk je naozaj veľmi dôležitý. Pre niekoho je najväčším darom naša pozornosť a čas, ktorý mu venujeme. Iný možno chce počuť slová uistenia, že vám za to stojí a potrebuje povzbudiť. Niekto zase potrebuje pohladenie či iný fyzický láskyplný kontakt. Skutky služby sú ďalším jazykom, ktorým komunikujeme to, že to, čo pre danú osobu robíme, robíme pre ňu a z lásky. Piatym jazykom je hmatateľný predmet, darček, ktorým vyjadríme, že na tú našu osôbku myslíme aj v tejto veci a vyjadríme jej tým lásku.

Pravdaže, každý jeden z nás je zhlukom všetkých týchto jazykov, no pár je primárnych ;) Vieš, ktorými hovorí práve tvoja milovaná bytôstka? :)

Či už tak, alebo onak, najdôležitejšie je zabaliť drahú osobu do lásky. Do lásky láskyplnej - skutočnej, do lásky reálnej živej a nefalšovanej.

Osobne si myslím, že ak chceme obdarovať milovanú osobu niečím hmatateľným, najkrajší darček je darček od srdca a najviac ten ručne vyrobený.

A ak máte vo svoje blízkosti ekomilku alebo ekomilca, darčekom im môžete zároveň vyjadriť aj to, že vám záleží na vašej zdravej spoločnej budúcnosti.

 

Svoje voskáčiky, môžete mi veriť, vyrábam s tou najväčšou láskou a teraz sú dokonca preukázateľne láskoidné. Ako ich využiť? Nahrádzajú potravinovú fóliu, môžete do nich baliť desiate, chlebíky, koláčiky aj zeleninku. Prikrývať hrnce, misky i poháre. Voskovaný obrúsok nie je jednorazová záležitosť, môžete ho používať opakovane a pritom ho mať ako krásny doplnok. A hlavne, bude každodenne hovoriť o láske. 
Voskáčiky nájdete TU.

Podobne je na tom moja prvá limitovaná edícia bavlenných plátených tašiek s ručne maľovaným motívom folk srdca.
I keď do tašky neodporúčam baliť svoju milú či milého, každým nákupom môžete tlmočiť práve to, že ju máte od lásky.

plátenka

Tašku nájdete TU.

Od srdca k srdcu. Od srdca ku každodennej láske na pleci, v domácnosti, ruksaku, kabelke či na cestách.

Hlavne veľa veľa lásky. Aj tej eko.

S láskou,
Stvora tvorivá

Komentáre

MirianaOli Milé vecičky:)

2019-01-16 14:21:531x

SusanRosy nádherné obrúsky, taška je tiež úžasná, červená tomu pristane, podporujem eko a bio nápady a používam takéto produkty, s láskou k prírode ♥️ i keď, pravda, plastom sa nikto úplne nevyhne, ale to neznamená, že ich tu teraz musíme mať celé more (doslova plasty plávajú v mori, a keby len v ňom), preto sa mi tieto obrúsky veľmi páčia :)

2019-01-16 20:46:142x

stvora_tvoriva Ďakujem, dievčence :) Postupne, verím tomu, dokážeme i takýmito malými krokmi pomôcť k zdravšiemu a ekologickejšiemu svetu :)

2019-01-18 23:21:09

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

stvora_tvoriva
stvora_tvoriva
201 predaných ks, 62 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Som stvorenie tvorivé a záleží mi na tom, aby veci poslúžili maximálne, mali hodnotu estetickú aj udržateľnú. A tak vymýšľam, zlepšujem, recyklujem s radosťou na perách i na srdci.


Všetko vlastnoručne meriam, strihám, šijem či voskujem. :)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Nákupná plátená taška - 10309661_Nákupná plátená taška by stvora_tvoriva
 Páči sa 16 ľudom
6,50 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »