Domov » Žurnál+ » Autor: Eva Vološinová

Žurnál+

výhra v súťaži

Eva V. » Osobné Blogy / 2015-06-10 20:49:59 /  4 komentáre / 19 lajkov

Nedávno som sa prihlásila do súťaže pod názvom -Dôležitá SMS- kde bolo potrebné okrem konkrétnych fotografií,ktoré autorka vybrala doplniť do kolekcie zmysluplne ďalšie vecičky a doplniť to vtipným komentárom.Okrem skvelej zábavy,ktorú som si užila pri tvorení kolekcií a sledovaní úsilia mojich súperov,som spoznala mnoho vecičiek aj ich tvorcov,ktoré som doteraz nepoznala.Túto súťaž som vyhrala,za čo všetkým priaznivcom srdečne ďakujem,lebo bez ich lajkov by to nebolo možné.Ako výhru v súťaži som obdržala o našej milej dudasi tento album.

Okrem tohto vskutku skvelého výrobku som dostala aj sadu magnetických obrázkov s jej galérie,ktoré už zdobia moju chladničku.                                                                                                                                                                                                                          Keďže jej fotografie mám veľmi rada ,tiež potešili.Chcem sa touto cestou dudasi poďakovať za naozaj krásne výhry a zaželať jej dobré oko a pevnú ruku pri fotení ďalších okúzľujúcich miest vecí a ľudí.ĎAKUJEM

Komentáre

FijA teším sa s Tebou Evka.Máš skutočne nádhernú výzdobu chladničky:)

2015-06-10 21:37:33

studienka ďakujem pekne,je vskutku čarovná

2015-06-10 21:55:041x

gaudi A, že aké "veľké prekvapenie" pre všetkých? A toľko chvály, že neverím idem si oči vyočiť.)

2015-06-11 14:07:578x

studienka neviem presne ,čo máš na mysli pod tým prekvapením,ale čo sa týka pochvaly myslím,že si ju zaslúži každá vecička v tunajších galériách.Doteraz som pochválila každú svoju výhru,mám zo všetkých radosť a veľmi si to vážim.

2015-06-11 21:35:561x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

studienka
studienka
220 predaných ks, 138 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Svet okolo mňa ma vždy fascinoval svojou krásou, či zaujímavosťou.
Každý okamih je neopakovateľný a ja sa ich snažím zachytiť maľbou, či kresbou a každý môj obraz vznikne iba raz.Vyjadrujem nimi svoj obdiv prírode i človeku.Obaja sú tvorcami poézie

Pri kúpe dvoch a viac obrazov poskytujem jednorazovú zľavu 20€.Pred objednaním obrazov ma prosím kontaktujte vnútornou poštou aby som mohla upraviť cenu. Ďakujem.
Pri zakúpení dvoch , alebo viacerých šperkov platíte len jedno poštovné rovnako ako pri kombinovaných objednávkach obraz+ šperk.

V prípade šperkov je po dohode možné upraviť náramky na zapínacie či už mechanické, alebo magnetické. Pri náušniciach je možná výmena zapínaní z klasických na napichovacie , alebo naopak, napichovacie zapínanie je vo viacerých variantách . Ak máte záujem o výmenu kontaktujte ma pred objednávkou vnútornou poštou. Ak máte vysnívaný šperk z konkrétnych minerálov neváhajte ma kontaktovať , určite spolu niečo vymyslíme.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »