Domov » Žurnál+ » Autor: Eva Vološinová

Žurnál+

Studienka- zľavy v galérii

Eva V. » Zľavy a súťaže / 2019-01-18 13:36:06 /  Pridaj komentár / 12 lajkov

Do všeobecnej pozornosti dávam, že počnúc dnešným dňom výrazne znižujem ceny niektorých obrazov v snahe trochu znížiť zásoby keďže by som chcela doplniť galériu o nové diela.Ceny obrazov sú už v galérii upravené a ponuka platí až do odvolania.Nech sa páči nakuknite.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

studienka
studienka
352 predaných ks, 202 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Svet okolo mňa ma vždy fascinoval svojou krásou, či zaujímavosťou.
Každý okamih je neopakovateľný a ja sa ich snažím zachytiť maľbou, či kresbou a každý môj obraz vznikne iba raz.Vyjadrujem nimi svoj obdiv prírode i človeku.Obaja sú tvorcami poézie

Pri kúpe dvoch a viac obrazov poskytujem jednorazovú zľavu 20€.Pred objednaním obrazov ma prosím kontaktujte vnútornou poštou aby som mohla upraviť cenu. Ďakujem.
Pri zakúpení dvoch , alebo viacerých šperkov platíte len jedno poštovné rovnako ako pri kombinovaných objednávkach obraz+ šperk.

V prípade šperkov je po dohode možné upraviť náramky na zapínacie či už mechanické, alebo magnetické. Pri náušniciach je možná výmena zapínaní z klasických na napichovacie , alebo naopak, napichovacie zapínanie je vo viacerých variantách . Ak máte záujem o výmenu kontaktujte ma pred objednávkou vnútornou poštou. Ak máte vysnívaný šperk z konkrétnych minerálov neváhajte ma kontaktovať , určite spolu niečo vymyslíme.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »