Domov » Žurnál+ » Autor: Martina Šimoneková

Žurnál+

Botanický obrus pomocou pečiatok

Martina Š. » Návody / 2020-03-26 13:00:01 /  4 komentáre / 41 lajkov

          Všestranné pečiatky od Iron Orchid Designs môžete jednoducho použiť aj na textil. Ja som si vytvorila jemný obrus ako inak pomocou pečiatok IOD decor stamp Fronds a kriedovej farby Annie Sloan Chalk PaintTM.

 

 

Je to jednoduché, farbu nanesiete na pečiatku pomocou valčeka a tlačíte. Ja som si pod obrus položila staršie posteľné obliečky, aby som mala mäkšiu podložku. Po usušení farby som obrus prežehlila. Perie sa pri 30 stupňoch. Nie je nič ľahšie :)

 

 

 

Ideálne je na potlač použiť prírodné vlákna, najmä bavlnu a ľan.

Namiesto kriedovej farby môžete tiež použiť dekoračný atrament - špeciálne dekoračné atramenty Iron Orchid Designs v rôznych farbách - používajú sa presne rovnako ako kriedová farba, výsledok je však trochu jemnejší. Jediný rozdiel pri použití je v tom, že atrament sa najlepšie nanáša pomocou IOD Ink pad - teda pečiatkovej podušky.

 

Komentáre

eko.brnka Ďakujem za inšpiráciu, krása..

2020-03-24 20:22:41

dominnhandmade Krásne, rýchle a efektné. Super nápad. :)

2020-03-26 15:09:44

MirianaOli Krásne prírodne to vyzerá:)

2020-03-27 09:04:59

ButterflyHandMade To vyzerá veľmi dobre. Krásne pečiatky i farebná kombinácia

2020-03-27 15:54:50

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
stare-casy
stare-casy
297 predaných ks, 79 hodnotení

V našej galérii nájdete starý aj starožitný nábytok, rámy na obrazy, zrkadlá alebo ručne vyrábané vintage doplnky, všetko ručne repasované a s láskou maľované a dekorované do rôznych štýlov od vidieckeho, provence, shabby chic až po vintage a retro:)

Takmer všetky rámy z našej aktuálnej ponuky je možné doplniť tabuľou, zajačím pletivom, zrkadlom alebo sklom. Doplatok vám vypočítame na požiadanie. V prípade záujmu nás kontaktujte v správe.

Výrobky robené na zákazku (vecičky ktoré nie sú skladom, prípadne dohodnuté objednávky) sa nedajú vrátiť! V prípade doručenia poškodeného balíka balík nepreberajte od kuriéra, z pošty. Prebraté balíky okamžite po prebratí rozbaľte. Ak zistíte po rozbalení, že je obsah balíka poškodený, okamžite reklamujte balík u prepravcu - v prípade Slovenskej pošty musíte podať reklamáciu osobne na najbližšej pošte do 24 hodín od prebratia zásielky, zásielku aj s prepravným obalom musíte priniesť na poštu.

Čas výroby uvedený pri jednotlivých výrobkoch (vyrobím do 1 týždňa, mesiaca...) plynie od pripísania úhrady na účet - teda dňom kedy je Vaša objednávka označená ako uhradená!!!
Balíky obvykle odosielame v pondelky a utorky. Prepáčte ak na správy od vás neodpovieme hneď, občas to môže trvať aj pár dní, pracujeme v dielni, vedieme workshopy... Ďakujeme za porozumenie :)


Pôvodné meno matama

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »