Žurnál+

Týždenný plánovač jedálnička

sq_stationery103 predaných ks, 38 hodnotení

Ľubomíra Z. » Tvorba / 2020-02-11 13:00:02 /  5 komentárov / 16 lajkov

Plytvanie jedlom je v súčasnosti veľká téma. Jedla je všade hojno, obchody aj v našich končinách rozhodne nezívajú prázdnotou a nedostatkom. Určite sa každému z nás stalo, že sme v záchvate hladu alebo iných okolností urobili "neuvážený" nákup a nestihli sme všetko spotrebovať a jedlo sme potom proste museli vyhodiť.

 

 

Každý z nás je v inej situácii, niekto má malé deti, niekto veľkých hladošov, niekto býva sám a pod. Určite sa často stretávate so situáciou, kedy fakt neviete čo uvariť, keď sa popýtate o radu, nikto nevie, každému je to jedno alebo každý chce niečo iné. Čo sa osvedčilo rokmi v našej domácnosti je jedlo si jednoducho plánovať. Už sa z toho stala rutina, každú nedeľu si sadnúť na pár minút a spíšeme si, čo bude na stole, v krabičkách, na raňajky... Takto jedlo takmer nevyhadzujeme, podľa "plánu" urobíme nákup a nekupujeme tak zbytočnosti. Šetríme tak čas aj našu peňaženku. Chápem, že nie každý je plánovací typ a nie každému by takýto systém vyhovoval, nie je to univerzálne platné riešenie pre všetkých, ako ani žiadne iné :) A jasné, aj my sme len ľudia, niekedy sa plány menia, jedlo zostane aj na druhý aj na tretí deň a presúvame či veci, tak aj iné bežné situácie v každodennom živote.

 

 

Ak uvažujete podobne alebo by ste si to radi skúsili, môže vám k tomu pomôcť naša novinka v obchodíku - týždenný plánovač. Je jednoduchý, prehľadný, má 50 listov, veľkosť A5. Popísané listy papiera používame potom ako nákupný zoznam, alebo na zapisovanie poznámok či odkazov. Veríme, že sa vám naša novinka bude páčiť a mnohým z vás dobre poslúži :)

 

 

Aj vy si plánujete jedlo alebo vám vyhovuje niečo iné? Podeľte sa s nami v komentároch a inšpirujme sa navzájom, budeme radi :)

Majte pekné dni

Komentáre

MacrameMarika Veľmi dobrá vecička, užitočná

2020-02-11 15:00:23

sq_stationery Áno, máte pravdu, je to veľmi užitočné si plánovať jedlo aspoň ako tak dopredu:)

2020-02-11 15:44:06

Majli.doll Velmi dobry napad, tiez to chcem zaviest. Len preco je planovac v anglictine??

2020-02-11 19:28:053x

sq_stationery Ďakujem:) Máme aj zákazníkov z iných krajín, kvôli tlači je to jednoduchšie a praktickejšie:)

2020-02-11 20:25:01

justLuba Je to velka pomoc, ja pouzivam planovac aj pre to, aby som sa nestresovala kazdy den vymyslanim co varit a teda nakupit. Pripadne, ked mi napadne nejake jedlo, co by som si dala, hned pisem do kalendara a nezabudnem.

2020-02-11 21:38:48
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Plánovač - čo budeme jesť? - 11553524_Plánovač - čo budeme jesť? by sq_stationery
 2 komentárov
 Páči sa 41 ľudom
5,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »