Žurnál+

Voňavá a plná kvetov

U
soul.LIGHT1076 predaných ks, 447 hodnotení

Petra K. » Tvorba / 2023-06-04 07:00:01 /  Pridaj komentár / 14 lajkov / 168x zobrazený

Taká je moja najnovšia tvorba. Viem, že mnohí hľadajú SVIEČKY S VÔŇOU, tak som sa snažila vyhovieť a vznikli aj tieto drobnosti zo sójového vosku s esenciálnymi olejmi (jemnejšia vôňa) alebo s parfumami do sviec (intenzívnejšia vôňa). 

Čo sa týka tvarov, môžete so zatiaľ vyberať medzi SRDIEČKOM alebo KVETOM. Prípadne si vyberte mix a darčekovo vám ich zabalím. Sviečky zdobím lupeňmi sušených kvetov, eko trblietkami a výnimočne i kamienkami (polodrahokamy).

Sviečky majú bavlnený eko knôt, ktorý zabezpečí horenie bez zbytočného čmudenia a správne zvolená veľkosť knôtu sa postará o DĹŽKU HORENIA AŽ 8 HODÍN. Ja si ich pálim doma na viackrát, vystačí mi na 2 - 3 večery s príjemným filmom. Pred opätovným zapálením odporúčam skrátiť knôt (stačí odlomiť vrchnú zhrubnutú časť).

Všetky sviečky z mojej dielničky môžete kombinovať s výrobkami z jesmonitu, ktoré poslúžia ako podstavec pod sviečku, ako svietnik. Napríklad ako táto čierna oválna tácka.

Môžete OBDAROVAŤ mamu, sestru, kamarátku, pani učiteľku, no viem vám sviečky pripraviť aj vo väčšom množstve, tak je sviečka vhodná aj AKO DARČEK PRE SVADOBNÝCH HOSTÍ. 

Dúfam, že sa vám moja tvorba zapáčila. Ak je tomu tak, pozývam vás nakuknúť do mojej galérie. Poteším sa vašej spätnej väzbe v podobe komentára či lajku a ešte viac sa teším na osobné stretnutia na trhoch počas leta. Najbližie sa môžeme vidieť 3. 6. na júnovom Burzoblšáku v Bratislave na Drieňovej 16.

( Ja v akcii:⁠-⁠) pFoto z trhu)

Majte krásne dni. 

Petra

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - KVET - sójová sviečka - 15669378_KVET - sójová sviečka by soul.LIGHT
 Páči sa 35 ľudom
2,10 €
 - SRDCE - sójová sviečka - 15685703_SRDCE - sójová sviečka by soul.LIGHT
 Páči sa 36 ľudom
2,10 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte