Domov » Žurnál+ » Autor: Bianka Bodnárová

Žurnál+

RUČNÁ PRÁCA

Bianka B. » Osobné Blogy / 2020-05-25 13:43:29 /  Pridaj komentár / 3 lajky

Vedeli ste, že všetky výrobky pre vás vyrábame ručne? A nie len to! Každodennú prácu našich rúk môžete pocítiť či dokonca vidieť na vlastné oči i tam, kde by ste ju možno nehľadali :) Začnime však pekne poporiadku.
Pravdepodobne už viete, že pri vzniku značky Soaphoria sme boli dve. Ja, Bianka, a moja sestra, Rita. Nebudeme však opakovať celý príbeh nášho vzniku, ten si v prípade záujmu môžete kedykoľvek prečítať tu. Obe sme v začiatkoch vývoja značky mali svoje zamestnanie, ktoré nám denne zaberalo veľa času. Stretávali sme sa teda po večeroch a neúnavne, dlho do noci, sme hľadali informácie, inšpiráciu, prichádzali sme s nápadmi, vlastnoručne skúšali rôzne recepty a vymýšľali všetko možné aj nemožné. Postupom času sa nám podarilo vytvárať naše prvé produkty a ďalej už to poznáte :) Na toto obdobie dnes spomíname ako na jedno z najnáročnejších a zároveň najkrajších. Práve vtedy sme si totiž vôbec po prvýkrát skutočne uvedomili, čo všetko môže človek dosiahnuť neúnavnou ručnou prácou. Rozhodli sme sa preto ostať verní ako tradícii našich babičiek a prababičiek, tak i našim vlastným začiatkom a do dnešného dňa nedáme na poctivú ručnú prácu dopustiť.

Hoci sa naša soaphoristická rodina za šesť rokov našej existencie rozrástla a náš príbeh už nie je len o mne a mojej sestre, stále sú pre nás najdôležitejším nástrojom práve naše ruky a naďalej sa nevzdávame napríklad ani ručného formovania šumivých bômb. Hoci mnohí výrobcovia využívajú na výrobu podobných produktov automatizované stroje a lisovacie zariadenia, ktoré nepochybne tento proces uľahčia a tiež urýchlia, u nás každý jeden kus tohto produktu denne vzniká práve v rukách našich šikovných kolegýň. Okrem tradície tak dokážeme zachovať tiež najvyššiu kvalitu produktov ako spomínané šumivé bomby, mydlá ale i ďalších, ktoré práve strojovou výrobou či zložitými výrobnými procesmi a technológiami, bohužiaľ, strácajú množstvo cenných aktívnych látok. Zároveň vďaka ručnej výrobe vyrobíme naraz menšie objemy či množstvá produktov a tým tiež zabezpečíme ich čerstvosť. Rovnako naše výrobky ručne plníme, balíme, lepíme na ne etikety a viažeme naše charakteristické červené mašličky.

Našimi rukami však denne neprechádzajú len naše výrobky. Hoci sa mnohokrát radíme s odborníkmi z najrôznejších oblastí, či už ide o samotné zloženie výrobkov, ich funkčnosť, dizajn etikiet, odpovede na Vaše správy, naše sociálne siete alebo práve tieto riadky, všetko toto a ešte omnoho viac je tiež výsledkom našej ručnej práce. Neustále sa snažíme vzdelávať, hľadáme nové a nové informácie a aj vďaka tomu, že sa aktívne zapájame i do činností, ktoré možno iné spoločnosti nechávajú na odborníkov, máme každý deň príležitosť niečo nové sa naučiť a čo je pre nás najdôležitejšie, každý deň sme vďaka týmto aktivitám bližšie k Vám a lepšie sa spoznávame. Časom sme sa totiž naučili aj to, že ani ten najlepšie mienený výrobok neprinesie želané ovocie v podobe Vašej spokojnosti, pokiaľ nebude vytvorený práve s Vašou pomocou a teda s ohľadom na Vašu spätnú väzbu, ktorú od Vás tak radi dostávame :) Skutočne je to tak, ako zvykneme hovoriť, či písať - "Spolu budujeme Soaphoriu" :)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
soaphoria
soaphoria
6705 predaných ks, 1125 hodnotení

Moje kategórie

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »