Domov » Žurnál+ » Autor: Bianka Bodnárová

Žurnál+

Recenzia - Univerzálny balzam Babičkina záhrada

Bianka B. » Osobné Blogy / 2016-01-12 17:31:57 /  Pridaj komentár / 2 lajky

Univerzálne balzamy sú všeliekom, ktorý možno použiť na celé telo. Soaphoria má v ponuke 4: olivový, babičkin, nechtíkový a levanduľový. Pred niekoľkými mesiacmi som si kúpila babičkin univerzálny balzam, pretože sa mi veľmi páčilo zloženie, účinky a, samozrejme, krásny soaphoristický balzam.

Babičkin univerzálny balzam je v sklenom obale, ktorý má 150 ml. Je síce ťažší ako plastové obaly, ale je krajší, zdravší, dobre drží a môžete ho vrátiť späť. Viem, že to opakujem v mnohých recenziách, ale pri vrátení nielenže dostanete nejaké to euro späť, ale pomáhate chrániť našu planétu pred množstvom odpadu.

Čo balzam sľubuje: Vyzbrojte sa s našim všestranným pomocníkom, univerzálnym balzamom z extra panenského olivového oleja v kombinácii s včelím voskom a siedmich bylín, ktorý napomôže k rehydratácii a regenerácii i tej najdrsnejšej pokožky. Používa sa na suché a postihnuté miesta, ale je vhodný aj na masáž celého tela. Poskytne pomoc na viaceré problémy vďaka obsahu sedmibylinného výťažku.
Zloženie: Olea Europaea Fruit Oil, Cera Alba, Prunus Amygdalus Dulcis, Betula Pendula Roth, Tussilago, farfara Urtica dioica L., Matricaria chammomilla, Equisetum arvense, Larmium album, Arctium tomentosum

Vlastnosti: Univerzálny balzam ma nadchol jeho vôňou. Je to svieža bylinková vôňa, veľmi ľahká, neruší a ľahko si ju zapamätáte. Vonia ako zakvitnutá lúka alebo horúci bylinkový čaj. Radosť ovoňať. Balzam vyzerá byť tuhý, ale keď sa ho dotknete, teplom sa pomaly topí, ľahko sa rozotiera a pomaly sa míňa, lebo na jedno použitie ho netreba použiť veľa. Balzam je navyše priesvitný, možno ho použiť kedykoľvek počas dňa, pretože nezanecháva fľaky ani škvrny.

Použitie: Naneste balzam na suché oblasti pokožky ako lakte, pery a kdekoľvek podľa potreby. Vhodný je na masáž tela, hlavne pri oblasti pľúc a dýchacích ciest. Môžete ho používať aj na atopický ekzém, popraskané päty či suchú nechtovú kožtičku.

Môj názor: Balzam je veľký a dlho vám vydrží. Balený v peknom sklenom obale sa pekne vyníma na poličke. Vonia ako bylinkový čaj a nie je tuhý, dobre sa rozotiera a nezanecháva mastný pocit. Je vhodný na masáž celého tela, najlepší je na suché miesta ako lakte a chodidlá, ale rada ho používam na atopický ekzém, popraskané päty a ako balzam na pery. Nielen dobre vonia, ale tiež aj chutí, preto som si ho obľúbila miesto klasických balzamov na pery.

Plusy:
Pekný sklený obal, ktorý sa dá vrátiť.
Krásna bylinková vôňa.
Tuhší, ale pri dotyku s pokožkou sa pekne topí.
Vhodný na celé telo - suché lakte a chodidlá, atopický ekzém, aj na pery.

Mínusy:
Nenašla som.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
soaphoria
soaphoria
9892 predaných ks, 1601 hodnotení

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »