...šijeme pre nás všetkých
Reaguje do 1 hodiny

Teším sa každej návšteve v mojej rúškárni. Ďakujem za dôveru Vám všetkým, ktorí ste nakúpili práve tu.

***V ponuke máme jednovrstvové a dvojvrstvové skladané rúška a dvojvrstvové tvarované rúška pre deti, juniorov a dospelých vo veľkostiach od 14 do 24 cm s drôtikom alebo bez.

***Máme v ponuke antibakteriálnu bavlnu čiernu aj bielu, môže byť ako jednovrstvové rúško, spodná vrstva rúška alebo ako kompletné dvojvrstvové rúško.

***Ak si objednáte rúška, ktoré sú skladom, odchádzajú nasledujúci deň 1. triedou, ak objednáte aj nejaké na objednávku, celá zákazka ide do poradia, momentálne odosielame bez čakania.

*** Rúška, ktoré sú skladom posielame nasledujúci deň po zaplatení doporučene 1. triedou. Môžete využiť aj dobierku a službu kuriér. Poštovné zdarma pri objednávke nad 30 EUR.

*** Rúška šijeme výhradne zo 100% bavlny, prípadne ľanu, máme aj antibakteriálnu bavlnu. K dispozícii máme cca 140 vzorov, ak to svoje nenájdete v správnej veľkosti napíšte, dohodneme sa.

*** Skladané alebo tvarované rúško Vám ušijem aj na objednávku.

*** Ako upevnenie si môžete vybrať mäkkú guľatú gumičku bielu alebo čiernu 2,5 mm, bielu klobúkovú 1 mm, čiernu 1 mm, bavlnené motúzy, ploskú gumu 5mm alebo pančuchy 40 denové farebné

*** Drôtik. Jednovrstvové alebo dvojvrstvové rúško si môžete objednať aj s drôtikom. Ten môže byť do rúška napevno všitý alebo vyberateľný pred praním, vtedy je možné rúško používať aj bez drôtika.