Žurnál+

ABY SA NÁM SNÍVALI TIE NAJKRAJŠIE SNY

P
shabby.romantic4808 predaných ks, 2496 hodnotení

Patricia R. » Tvorba / 2023-10-03 17:00:01 /  3 komentáre / 12 lajkov

Uvedomujete si, že život beží akosi rýchlejšie? Máte pocit, že čas medzi ránom a večerom preletí tak, že si to ani nestihnete uvedomiť?

Všetci sa niekam ponáhľame, riešime množstvo povinností a problémov. Nevieme si nájsť chvíľku na rozhovor s tými najbližšími a stále to odkladáme. A už vôbec nemyslíme na seba a svoju pohodu. Všetko má prednosť a sami seba odsúvame na to najposlednejšie miesto. Tiež to tak vnímate? Som si istá, že v tom nie som sama.

Jedno je však isté. Po rušnom dni sa najviac teším na to, ako si ľahnem do postele a konečne si oddýchnem. Nie vždy sa nám podarí rýchlo zaspať a dokonale sa uvoľniť. V hlave neustále bežia myšlienky a nie a nie ich odohnať. Preto by sme si mali v spálni vytvoriť podmienky na to, aby sa naša myseľ skľudnila a dovolila telu i duši si oddýchnuť.

 

Čím ale začať? Kľúčový je správny výber farieb.

Je všeobecne známe, že zelená farba a jej odtiene pôsobia ukľudňujúco. Keď vojdete do miestnosti zladenej v prírodných farbách, tak si možno ani neuvedomujete, aký to má vplyv na vašu náladu.

Myseľ sa vám skľudní, spomalí a vy nadobudnete taký príjemný pocit pohody. Je to akoby ste sa zrazu ocitli niekde v prírode, obklopení stromami alebo uprostred zelenej lúky. Už len tá predstava nám prináša pokoj na duši.

 

 

Preto sme pre vás vytvorili novú, ukľudňujúcu kolekciu ľanových, posteľných obliečok.
Dominujú v nej farby v odtieňoch zelenej a prírodnej, béžovej. Kvalitný, 100% prírodný ľanový materiál je samozrejmosťou. Veď ľan má blahodárne účinky na našu pokožku. Nedráždi ju. Naopak, ukľudňuje, a tak je aj skvelou voľbou pre alergikov a deti. A tieto jeho vlastnosti sú zárukou prospešného účinku pre naše telo ale i pohodu duše.

 

Obliečky Dusty Green - jemná, prašná zelená.

 

Obliečky Frosty Green - chladivá zelená.

 

Obliečky Perfect Harmony - kombinácia mliečnej bielej a béžového prúžku. Elegantné posteľné prádlo, ktoré neomrzí.

 

A ak sa rozhodnete dopriať sebe alebo svojim blízkym ľanovú pohodu v podobe posteľných obliečok, nezabudnite si prikúpiť aj ľanové plachty pre dokonalý pocit harmónie a relaxu alebo aj pyžamo vo farbe, ktorú preferujete.

Potom vám už nič nebude brániť v tom, aby sa vám snívali tie najkrajšie sny aké si len môžte priať.

Komentáre

mina289 Krásne napísané aj krásne nafotené Paťuš moja ♥️

Súhlasím s Tebou, že farby dokážu veľmi pôsobiť na našu náladu a pocity. Nová kolekcia, ktorú si navrhla, farebne zladila a vytvorila je nádherná, presne taká ako je príroda okolo nás. Či mám deň pekný, úspešný, náročný, alebo len taký obyčajný, ľahnúť si do postele s ľanovými perinkami je vždy krásnym zakončením každého môjho dňa. Ešte mi chýba to ľanové pyžamko, len tie gaťurky budem potrebovať trošku dlhšie :-))

2023-09-30 22:46:26

shabby.romantic Ďakujem Ti za prečítanie aj milý komentár Milen. Čo sa týka ľanového pyžamka, Ty vieš, že Tebe splníme takmer každé Tvoje prianie ;-)

2023-10-03 15:39:241x

soul.LIGHT Nádherné ♥️ raz si taký lanový komplet doprajem do spálne

2023-10-06 09:20:55
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Ľanové obliečky Dusty Green - 15926721_Ľanové obliečky Dusty Green by shabby.romantic
 Páči sa 42 ľudom
90 €
 - Ľanové obliečky Frosty Green - 15926744_Ľanové obliečky Frosty Green by shabby.romantic
 3 komentárov
 Páči sa 44 ľudom
90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »