Domov » Žurnál+ » Autor: Veronika Pastiráková

Žurnál+

Ďalšie Vianoce = darčeky :)

Veronika P. » Zľavy a súťaže / 2015-01-06 12:14:08 /  5 komentárov / 7 lajkov

Dnes tu máme pravoslávne Vianoce. Pozitívum vidím v tom, že dostanú darčeky trošku neskôr, kým na tie naše sme už možno aj trocha zabudli. Možno im tá radosť dlhšie vydrží. Majú sneh, kým tie naše Vianoce sa podobali na jar. My sme však boli dav, ktorým sa oni museli prispôsobiť. My rešpektujeme ich Vianoce možno len preto, lebo je štátny sviatok. Ale jedno máme to isté. A to je radosť z narodeného Ježiška :)

Ja som dostala dar včera od Sashe. Ocitla som sa v teplých rožkoch. A tam je vždy dobre :)  Ďakujem!

A tak z čistej vďaky  mám tu pre vás súťaž. Kedže je vonku bielo a mrazivo, aj taká je čelenka. Stačí napísať, prečo by ste si ju zaslúžili práve vyú respektíve komu by ste ju darovali a prečo :) Teším sa na vaše príspevky a verím, že čelenka nádje svojho zaslúženého a spokojného majiteľa teda majiteľku :) :)

Víťazku vyberiem na základe vnútorného pocitu a presvedčení o správnosti :) 

Prajem pekný sviatočný deň ! Veronica

 

                                                     

 

 Súťaž prebieha do 11.1. 2015 :) 

Komentáre

tvorit_a_lubit Čelenka je nádherná. A ja sa chcem páčiť. Môjmu milému :)

A pri tom mi napadol citát :)

"Muž sa oženil vtedy dobre, keď chápe každé slovo, čo jeho žena nepovedala." (Alfred Hitchcock) ;)

2015-01-06 17:31:041x

Wait Ja by som ju darovala svojej kamarátke, ktorá je uletená na čelenky. No touto by som jej spravola obrovskú radosť (bol by to taký oneskorený darček k vianociam). Máš nádhernú galériu

2015-01-06 19:17:071x

Bonjour čelenka je krásna...mrazivo krásna do tohto mrazivého obdobia (aj keď dnes by sa to povedať nedalo, keďže bolo 11 stupňov) :) a prečo by som si ju zaslúžila práve ja? pretože sa poctivo učím na blížiacu sa maturitu a ešte skoršie prijímačky na výšku a čelenka by mi priniesla trochu radosti počas týchto náročných dní :)

2015-01-10 22:05:00

mrhoLILO ja by som tú čelenku darovala asi najskôr svojej mladšej sestre, pretože táto čelenka je podľa mňa taká pekná dievčenská :)

2015-01-10 23:31:45

LIE Pre mna nie ale pre moju malu sestricku...no dobre nie je mala,zrovna v nedelu mala 20r ale kedze som o 11 r starsia pre mna zostane mojou sestrickou,ktoru lubim...aj ked sme spolu boli malo a mozno v case kedy by som pri nej mohla byt viacej aby sme si boli blizsie,som uz mala svoju lasku a odstahovala som sa...joj no vypisujem

2015-01-13 21:39:44

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte