Domov » Žurnál+ » Autor: Andrea Verešová

Žurnál+

Reklama, advert, werbung ... a inak neviem :-)

Andrea V. » 2011-06-24 18:41:27 /  3 komentáre / 12 lajkov

... Idem sa „ale naozaj len trošičku“ pochváliť mojimi novými výtvormi. Pri dlhoooom očakávaní objednaných chalcedónových, prehnitových, citrínových a bohvie ešte akých brioletiek, som zohnala pár sklenených - a toto sa mi z nich podarilo vyčariť ... viď nižšie.
No a čo sa týka porcelánu, to je tiež vždy obrovská radosť. Z Ikei som si priniesla pár hrnčekov a misiek a skúšala som nový typ lúčneho kvítí :-)
Tak ja len toľko ...
rejka

Komentáre

Anouchka Rejka, jeden žurnál by si mohla venovať "svojmu svetu", lebo ja napr. netuším, čo sú to brioletky a tak podobne... aspoň sa podučím čosi :D brioletky-nebrioletky, krásne kúsky tu máš! :))

2011-06-26 20:24:461x

rejka Anouchka ... si zlatá. No je pravda, že ja si ani neuvedomujem, že tie výrazy môžu byť pre niekoho neznáme :-) No brioletky sú vlastne korálky vybrúsené do takého špeciálneho tvaru ... v tomto žurnále sú to všetky okrem tých bielych korálových náušiek :-) Brioletky môžu byť sklenené, sklenené Swarovski ... ale momentálne ma najviac fascinujú brioletky vybrúsené z drahých kameňov, minerálov a tak ... u nás je ich v ponuke strašne málo, skoro nič ... tak som si ich nechala objednať zo zahraničia ... a už sa ich neviem dočkať :-)

A inak Anouchka moc ďakujem za pochvalu, to veľmi poteší :-)

2011-06-26 20:59:171x

DimaNaceva Brúsim si zúbky na tie Tvoje kúsky, fascinujú ma kamene, ale hlavne to, s akou láskou robíš svoje veci.Preto Ti držím palčeky a dávam dolu klobúk !

2012-05-20 13:14:251x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

rejka
rejka
673 predaných ks, 480 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Vitajte v mojej galérke plnej ručne a s láskou vyrábaných šperkov ♥

Heslo dňa:
"Šperk najlepším priateľom "každej" ženy" :-)

*** Zákazky na šperky zo striebornej hmoty Art Clay Silver momentálne neprijímam, dostupné sú len tie čo nájdete v galérke !!!

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »