Domov » Žurnál+ » Autor: Veronika Danišová

Žurnál+

3.Vianočný Handmade trh v Rajke

Veronika D. » Pozvánky a Reportáže / 2018-11-24 20:06:01 /  1 komentár / 5 lajkov

Aj tento rok v sobotu 15.12.2018 vas slovenská komunita pozýva na 3. ročník Vianočného Handmade trhu v Rajke v Maďarsku. Predstavia sa vám lokalní handmade výrobcovia a predajcovia z dvora, ako aj ludia ktorí radi varia a peču, nie len slovenske šmakocinky - guláš, pilaf, varené víno, ťahané štrúdle, cheescakeky, kváskové dobrotky - no proste sa oplatí prísť do teplých priestorov rajkackého obecného domu a na záver všetkého sa váa predstavia deti z Rajky z tanečnej skupiny Rajka Dance. Počas celého dňa sa možete dať skrašliť vďaka Mary Kay a prísť si pozrieť, ovoňať a vyskušať si tibetsko - čínsku kozmeceutiku tianDe. Teším/e sa na vás moc moc.

Komentáre

adis Prídem :o) Aj vlani som bola.

2018-11-25 17:17:31

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

qwaydani
qwaydani
2297 predaných ks, 646 hodnotení

Som tu a teraz ...

(-: POŠTU sa smazim posielat vzdy v utorok spolu naraz, ospravedlnte ma ak odoslanie potrva dlhsie. Ak vam objednavka ponahla viem urobit vynimku;) staci mi napisat do poznamky v objednavke.

Taktiež som sa rozhodla, že prestávam posielať na dobierku a to z dovodu zlých skuseností. Na dobierku som ochotná zaslať stálym zákazníkom a novým zákazníkom, len tým ktorí majú kladné hodnotenia, po dohode cez vnútornú poštu. Dakujem za pochopenie

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »